Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #prawojazdy

Artykuł dot. systemu kamer rejestrujących wjeżdżające samochody na skrzyżowanie przy czerwonym świetle i ile mandatów się posypało.

Wiadomo, są pewnie lepsze pomysły na poprawę bezpieczeństwa i pieniądze mogłyby być pewnie wykorzystane lepiej, no ale ktoś skomentował, że ludzie znaleźli chyba prawko w czipsach i takie efekty, to się typ odpalił w klasycznym Husarskim stylu:

"CoooOOoś pedzioł? Mózgu nie masz!!1 Pewnie się wleczesz 10km/h poniżej LIMITU, a nie ZA-PIERD-ALASZ jak każdy Husarz Drogowy powinien przynajmniej +20hm/h!!! Tu trzeba specjalnych ekspertyz żeby wstawić kamerę do sprawdzenia czy ludzie jeżdżą przepisowo!!! Dawaj #!$%@? specjalne oznakowanie, że tutaj nie wolno przepisów łamać, co to ma być?!!"

No ja #!$%@?ę xd
RazorOfOccam666 - #polskiedrogi #prawojazdy

Artykuł dot. systemu kamer rejestrującyc...

źródło: IMG_20240315_103845

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@RazorOfOccam666: co jak co ale wyświetlacze czasu zielonego to złoto i powinny być. Pare razy już hamowałem na szlag bo żółte z #!$%@? sie pojawiło na takim skrzyżowaniu. Wczoraj choćby żółte zaświeciło mi sie dosłownie nad głową. Teraz człowiek sie zastanawia czy dostanie czy nie chociaż jechałem regulaminową prędkością i nie miałbym szans zatrzymać się ze względu na prawa fizyki przed skrzyżowaniem.
  • Odpowiedz
@Zipperek: true, z tym się zgadzam w 100%. Powinni jedno z drugim montować najlepiej.

Smutne były idiotyczne tłumaczenia władz, które tłumaczyły usuwanie z niektórych skrzyżowań takich liczników, tym że zwiększają niebezpieczeństwo...
  • Odpowiedz