Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich fanów System Shocka.
Prowadzę mały kanał na Youtube,ok gdzie filmy dotyczące Remaku ustawiłem jako prywatne. Ponieważ póki co nagrywam Stealth Gameplay serii FarCry - progress jest niesamowity wystarczy zobaczyć nowy opublikowany film.

Zamierzam inaczej podejść do tematu System Shocka na YouTube, niż wrzucanie jakichś shortów lub filmów na tak małym kanale. Tylko na zrobienie serii kilku filmów nie wiem, dwóch/trzech ale tak, żeby tu skupić się na detalach i profesjonalizmie a nie częstym wrzucaniu.

Opisałem to w dziale community tego zacnego kanału.
https://www.youtube.com/post/UgkxH_SuBqZmR27ALIgv3vGo9qKcDvkeKhca

Wrzucam też, tu bo może ktoś będzie zainteresowany projektem który zamierzam zrealizować i zagłosuje w ankiecie :).
Wszystko dokładnie opisałem we wrzuconym wątku, należy go rozwinąć aby pojawił się pełen tekst. W razie co to do deepL'a wrzućcie bo mój english is not perfectto.

W skrócie:
Przymierzam się do małego projektu. Mianowicie chcę utrwalić w formie storytellingowej wraz z wstawkami Video z samego System Shock Remake niesamowitą fabułę tej gry.
Oczywiście docelowo w języku angielskim gdzie za voice narracyjny odpowiadaliby moi dobrzy znajomi którzy zajmują się tym + polskie napisy.

Jeśli materiał się przyjmie to samo zrobię z jakąś inną ciekawą grą(niby Prey jest fajnym kandydatem na takie coś ale tam nie ma Shodan...)

ps. gdybyście mieli jakieś pytania odnośnie tej gry, piszcie na PW, albo wołajcie na mirko. Po staram się pomóc.
Grę ukończyłem dwukrotnie. Bezpośrednio po premierze na poziomie średnim (2222) a za drugim razem. Na poziomie (2211) - obniżyłem poziom dla zagadek będących na ścianach oraz ułatwiłem cyberprzestrzeń co by przyjemniej się grało.

#systemshock2 #systemshock #youtube #polskiyoutube #promocja #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Suheil-al-Hassan: Osobiście nie wyobrażam sobie dubbingu w filmach ale jak kto woli - oryginalne dialogi + napisy to jasne :). Tym bardziej, że aktorzy chcący wziąć udział w projekcie nie mówią fluent po polsku. Ja jako sotryteller się nie nadaje. Nie można mieć wszystkich umiejętności.
  • Odpowiedz