Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie nisamowicie cieszy wobec ostatnich zapowiedzi Chin, że będą bronić Rosji? To, że jako NATO nie mamy z nimi szans, a to daje nadzieje na to, że jeżeli już przegramy tą wojnę a mi udałoby się jakimś cudem przeżyć to będę miał szansę zacząć życie w nowej, lepszej rzeczywistości,

-Bez LGBT wpychanego do głów dzieci od 1 klasy podstawówki
-Bez kolorowej agitacji w reklamach, piorącej młodym dziewczynom mózgi aby te gardziły białymi
-Bez feminizmu, który coraz częściej polega na faworyzowaniu jednej strony
-Bez eurokołchozu pałującego fit for 55, majacego sprawić samozniszczenie europy
-Bez przymusowych relokacji przybyszy z Afryki
- bez strachu, że zostanę wsadzony do więzienie za użycie złych zaimków, uderzenie czarnego próbującego mnie zadźgać nożem itp.

Ze świadomością, że od dziś żyję biednie, ale na własnej ziemi, znów to ja jestem szanowany a nie setki mniejszości najpierw.

#wojna #nato #ukraina #rosja #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
@dawig123: przeciezyto ty będziesz tym pogardzanym pariasem w okupowanym kraju. Przyjdzie chiński pan i będziesz się mu w pas kłaniał albo zostaną po tobie tylko organy na przeszczepy
  • Odpowiedz
  • 0
@Spojler22: Chyba wolę być pod jego butem, niż butem eurokołchozu, który każe mi się w pas kłaniać murzynom z krajów 3 świata i ekologom, tak całkiem szczerze.
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin: Czyli ani jeden scenariusz ani drugi nie jest dobry, w jednym i drugim biały mężczyzna z Polski będzie popychadłem, spoko wniosek jest jeden - nie ma sensu walczyć za to, jak obecnie wygląda nasz świat w Europie.
  • Odpowiedz
  • 31
@dawig123: Praca w kamieniołomie po 16 godzin (prawo pracy w Chinach xD) żeby umrzeć w wieku 35-40 lat ale ważne, że gejów nie będzie xD
Typie weź skończ najpierw 18 lat i szkołę a potem zabieraj głos.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sin-: Ahhh no tak, bo za PRL gdy byliśmy pod opieką ściany wschodniej ludzie pracowali w kamieniołomach po 16 godzin dziennie i umierali w wieku 40 lat! To tobie do informacji przekaże, że w ogromnej ilości kwestii, żylo się lepiej niż teraz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sin-: Podziękuję, nie jarały mnie nigdy Chiny, nie mam ochoty, wolałbym do Rosji lub Białorusi ale obecnie mój ukochany, pokojowoy, zielono tęczowy rząd nie pozwoliłby mi nawet na powrót w celu odwiedzenia bliskich.
  • Odpowiedz
@dawig123 tu nie chodzi o sam system, a o cywilizację. My nawet będąc pod butem Moskwy byliśmy jednak wciąż cywilizacją europejską. Połączenie komunizmu i cywilizacji chińskiej stworzyło taki niespotykany nigdzie indziej zamordyzm.
  • Odpowiedz
@dawig123: Przecież Xi dyma Putina bez wazeliny. Ostatnio nawet gdy rosyjscy dyplomaci pojechali błagać Chińczyków o pożyczkę (nie dostali) to nie byli w stanie wypłacić pieniędzy w bankomacie - chińskie banki strasznie boją się sankcji więc prewencyjnie im zablokowały.
To prawda że gdyby Chiny dołączyły do wojny i udostępniły swoje fabryki Rosji dla Ukrainy to by była tragiczna wiadomość. Jednak nie robią tego bo wiedzą że są dla Ameryki celem #1
  • Odpowiedz
@dawig123 @harcerz niby tak, ale nie do końca. Nikt nie wie co się stanie jak wybuchnie wojna. Chiny już są państwem totalitarnym, jak będzie trzeba to Chińczycy będą kamienie #!$%@?ć. Przejście w państwie totalitarnym na tryby gospodarki wojennej jest bardzo prosty. Może też być tak, że wychowani w dobrobycie Chińczycy powiedzą #!$%@?ć i będzie rewolta. To też jest możliwe. Przyszly konflikt to wielka niewiadomą. Żeby twoje przewidywania się ziściły
  • Odpowiedz