Wpis z mikrobloga

Reżyserka "Między słowami(2003)" i reżyser "Ona (2013)" byli kiedyś małżeństwem. „Lost in Translation” Sofii Coppoli miał opowiedzieć jej punkt widzenia ich związku i to, jak zawsze jej mąż musiał pracować. 10 lat później Spike Jonze "odpowiedział" filmem „Her”, w którym pokazuje, jak on czuł się po rozwodzie.
ukradzione z
#film #kino #ciekawostki
Castellano - Reżyserka "Między słowami(2003)" i reżyser "Ona (2013)" byli kiedyś małż...

źródło: 431111567_950952083264175_8446083127778573724_n

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Castellano: Fajna ciekawostka. Lost in Translation to przereklamowane gunwo dla współczesnych bab, znudzona pinda wskoczyłaby na pierwszego zainteresowanego bolca, bo mąż się nią nie zajmuje, ot cała historia. Natomiast w filmie Her postać byłej żony pojawia się na kilka minut i jest tak #!$%@?ąca, że nie dziwi wybór AI nad bio femoidem.
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk: Lmao masz mi narzucać swoje zdanie, jak mam odbierać sztukę? Beka. Na marginesie nie czepiam się kompletnie żadnego aktora, to po pierwsze primo. Oraz mój morał filmu Her jest taki, że człowiek wciąż tkwi w swoim zwierzęcym stadium, więc AI 'poczeka' na jego rozwój by spotkać się już na wspólnym poziomie. Facet przecież używał życia z tą AI, podróże, wyjście na miasto, spotkania z innymi ludźmi, zero piwniczenia. Po drugie
  • Odpowiedz