Wpis z mikrobloga

Soboń jest 15 minut na komisji i już widać, że to jest osoba absolutnie nie odpowiednia na bycie wiceministrem.
Koleś jest cwaniaczkiem, który myśli że przyjdzie i będzie dyktował komisji jak będzie komisja pracować.
Typ myśli, że ma charyzmę jak Kaczyński, a tą nerwowością i gówniarskimi zagrywkami może co najwyżej #!$%@?ć nauczycielkę w liceum.

#sejm #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 143
@jegertilbake: Możesz mówić co chcesz ;)

ale to Jarek przez łacznie 10 lat rządził w tym krajem, a od ponad 35 jest zawsze gdzieś przy korycie.

Tego byle idiota nie zrobi.
  • Odpowiedz
Sprawdź jeszcze raz definicję może?


@Wadowicki_zawadiaka: Sprawdziłem i co dalej? Prawdopodobnie to Ty musisz ją sprawdzić, a nie @Exil12.

https://sjp.pl/charyzma

charyzmat;

1. wszystkie cechy charakteru, które czynią daną osobę wyjątkową na tle społeczeństwa;

2. według teologii: przejaw łaski bożej, dar Ducha Świętego udzielany pojedynczemu człowiekowi lub określonej wspólnocie dla dobra społeczności Kościoła;

3. w religioznawstwie: typ wrażliwości religijnej, wyróżniający daną osobę od otoczenia


https://sjp.pwn.pl/szukaj/charyzma.html

charyzma «szczególne cechy osobowości, którym osoba
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: XDDDD

charyzma «szczególne cechy osobowości, którym osoba je posiadająca zawdzięcza niekwestionowany autorytet u ludzi i wpływ na nich»

które czynią daną osobę wyjątkową na tle społeczeństwa;

według teologii: przejaw łaski bożej, dar Ducha Świętego udzielany pojedynczemu człowiekowi lub określonej wspólnocie dla dobra społeczności Kościoła;


No tak, cały jarek. Ale wyjaśniłeś.
  • Odpowiedz
@Wadowicki_zawadiaka: To po kolei:

niekwestionowany autorytet u ludzi i wpływ na nich


Wśród wyborców PiSu masa jest takich ludzi, a definicja nie mówi, że ma wywierać wpływ na wszystkich ludzi na świecie (nikt nigdy tego jeszcze nie osiągnął i nie osiągnie, a mimo to są na świecie ludzie określani jako charyzmatyczni)

wyjątkową na tle społeczeństwa;

Jak już ktoś wspomniał, przez ostatnie 8 lat był faktycznie najważniejszą i decydującą w kluczowych sprawach
  • Odpowiedz
ale się odpaliliście :D


@Exil12: ludzie wyjaśniają twoje gó#!$%@? o charyzmie Kaczyńskiego, a ty piszesz, że się odpalili xDDD

Pozdrów wuja z Żoliborza i przestań gadać głupoty
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: bez cytowania, bo już mi się nie chce: Kaczyński nowoczesną część swojego imperium nie zbudował na swojej charyźmie, a na posłusznych mu osobistościach ("zakon PC"), strachu i spuściźnie po lepszym bracie. Od ponad 10 lat unika wystąpień publicznych, a autorytet może mieć tylko u najbardziej zapalczywych wyznawców. W skrócie: tak, osiągnął władzę, ale każdym innym sposobem niż "charyzma", nie jest "charyzmatycznym liderem" tylko schowanym do szafy (hehe) naczelnikiem państwa, który
  • Odpowiedz
@Wadowicki_zawadiaka: Ja nie pisałem nic o tym, jak osiągną władzę i dzięki czemu, tylko że obecnie spełnia wszystkie definicje osoby charyzmatycznej i jest wręcz ikoną dla wiernych. Jaki jest za kuluarami i co o nim myślą podwładni, to inna sprawa.

Kiedyś wręcz przeciwnie, był pośmiewiskiem i do tej pory można znaleźć memy na youtube z wycinkami jego wypowiedzi, ale to się zmieniło.

Ja to nawet bym się zgodził, że nie jest
  • Odpowiedz
@Exil12:

ale to Jarek przez łacznie 10 lat rządził w tym krajem, a od ponad 35 jest zawsze gdzieś przy korycie.

Tego byle idiota nie zrobi.


A teraz zastanówmy się od kogo jego rodzice dostali za komuny mieszkanie w centrum Warszawy. Oraz czyje dzieci za komuny grały w filmach, a także kto pomógł Jarkowi gdy groziło mu oblanie z klasy. Nie zapomnijmy o spotkaniach Jarka z ruskim agentem na picie wódki
  • Odpowiedz