Wpis z mikrobloga

W porównaniu do poprzedniej edycji, bardzo dobrze się to ogląda. Bo uczestnicy planują wywalić najbardziej toksycznych ludzi, a nie jak w poprzedniej najbardziej toksyczny Sroch i jego banda wywalali spoko uczestników.
Dodatkowo mimo wszystko Michal troll robi kontent. Bartek też miedzy byciem toksycznym ma przebłyski śmiesznych akcji.
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: i tu się nie zgodzę, że chcą wyrzucić toksycznych uczestników. Według mnie toksyczny jest Bartek, mimo że czasami można się z niego pośmiać, to jest chamem i burakiem. A Aga i Natalia? Pierwsza jest falszywcem nr 1, a druga histeryczka i atencjuszka. Nagle wszyscy chcą się pozbyć Antka, bo w końcu się odważył zawalczyć o dziewczyne, ktora od poczatku mu sie podobala, a nie kombinowac i szukac cieplych kapci jak
  • Odpowiedz
  • 2
@patrycja-lisewska: moim zdaniem, Antek jest super toksyczny.
Zresztą nie da się wywalić wszystkich od razu.
Agnieszka knuje za plecami, ale nie robi tego w jakiś bardzo ofensywny sposób. Po prostu doradza co mogą zrobić inni, żeby była bezpieczna. A w poprzednim sezonie dosłownie ekipa, która była w hotelu wymuszała podjęcie decyzji na drugiej osobie.
Ja nie zauważyłem, żeby jakoś się Natalia wyróżniała na tle grupy, po prostu stara się utrzymać w
  • Odpowiedz