Wpis z mikrobloga

Te komisje są niczym patostreamy, przynoszą uciechę niektórym ludziom, koneserom dymów, których łączy zacięcie antypisiorowe.

Nic więcej z tego nie wynika. Żaden z winnych i tak nie zostanie ukarany, nikt nie poniesie konsekwencji. Przez moment pewna część będzie miała radochę, że fajnie ich grillują, ale finalnie jest to tylko strata czasu i naszych pieniędzy.

#sejm
  • 8
@Tylko_Seweryn w tym sejmie nie ma partii, z którą mogę sypatyzować, szczególnie daleko mi do pisu i konfy, ale wcale nie uważam żeby ko i lewica były lepszą alternatywa.

Jedni przez 8 lat uwsteczniali to państwo pod swoje dyktando, a teraz drudzy przez kolejne 4 będą udowadniać jakiego bałaganu narobili poprzednicy.

Przekrzykiwanie, wzajemne obrzucanie błotem, a poważne sprawy leżą na uboczu i nikt się nimi nie zajmuje.
@corsa900 będę się cieszył, jak na uśmiechniętego Polaka przystało ;) Ale ten wasz ból dupy o los pisowców jest wspaniały. Nic tylko się w nim kąpać. Smieszni fajnopisowcy. P.S Pisze to do siebie więc mam gdzieś czy to przeczytasz ( ͡º ͜ʖ͡º)