Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie jak ktoś próbuje robić ze mnie debila i jeszcze mu przyklaskują. @Prime_Show_MMA napisało, że analizują podesłane pomysły i potem możemy się zgłaszać po nagrody.
Następnie po wykorzystaniu pomysłów wchodzą w tryb prostackiej burackiej januszerki jakby ich profil prowadził pan Dariusz z giftpolu a część wykopków jeszcze im przyklaskuje.
Main event dogadywany godziny przed gala, dalej nie wiadomo kto w końcu jest w turnieju a kto nie ale oni mieli wszystko dogadane już dawno temu i żadnego pomysłu nie wykorzystali.
#famemma
GoodGuyChucky93 - Irytuje mnie jak ktoś próbuje robić ze mnie debila i jeszcze mu prz...

źródło: A526CAC7-A1F2-44B3-91F2-EBC27C7A238D

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@essos: Mówiłem żeby zrobili chociaż jedną walkę gdzie formuła będzie losowana i w walce kapeli ma być taki motyw na 3 rundę

Na turniej gladiatorów sugerowałem grupę 4 osób, free for all bo 2vs2 zawsze ma taki sam scenariusz, przy 3 zawsze jest 2 vs 1 a później 1 vs 1. Przy 4 zawodnikach jest więcej potencjalnych scenariuszy
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: chłopie o losowaniu reguł walk czy nawet rywali to juz pomysły tu były dawno wiec nie płacz, jak sledza tak a bezrak sledzi od dawno to juz czytał o tym by losowac reguły walk podczas walki, tak samo jak pewnie zrobia to ze wylosuja kiedys rywali do walk podczas gali.

a skoro spłakałes sie bo twojemu biednemu kolede nie chcieli dac ppv o chcesz by im gale #!$%@? to dobrze
  • Odpowiedz
@FaZea: Bardziej chodzi mi o osobę która prowadzi ten profil i która pomogła Baxtonowi się wybielić. Tak sam wykopałem ten akt przyznaje się ale wierzyłem w dobre intencje a okazały się manipulacją.
Czerwone lampki przez które odbiłem od discorda okazały się słuszne
  • Odpowiedz