Wpis z mikrobloga

  • 0
@midalohn: nah akurat shoty konopne typu greenout to nie sa analogi thc. mieli juz mase kontroli wyszłoby to (greenout na rynku jest juz on ponad 4 lat np) . Z moich źródeł informacyjnych słyszałem że greenout ma 19mg thc na cala buteleczke (wersja strong). czyli jakies 0.02% thc a to jest dawka która wiekszosc normikow w kilkugodzinnego bad tripa by położyła jakby to wypili całe
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: ty im robisz anty reklame nie majac zadnych dowodów. sam jestem pacjentem medycznej i mialem nei raz okazje zrobic samemu edibles i skosztować od innych. greenout nie rozni sie dzialaniem od takich prawdziwych edbiles. a np mialem w czechach raz stycznosc z zelkami hhc i bylo wyraznie czuc roznice w porównaniu do prawdziwego thc. te działanie bylo bardzo bez wyrazu jesli tak to mozna nazwac. czuc ze dzialaly ale te
  • Odpowiedz
@placzek: analogi to jedna z opcji, która zaczeła mi chodzić po głowie gdy tego spróbowałem, no bo jak to tak legalnie w sklepiku na półeczce dostępne wielogodzinne wiadro w buteleczce. Myślałem, że legalne THC to takie, którego poziom jest bardzo niski w stosunku do CBD i tak jest np. w olejkach cbd, po wypiciu całego takiego olejku nie doświadczyłem nigdy tak intensywnego wiadrowego działania jak po buteleczce greenouta
  • Odpowiedz