Wpis z mikrobloga

Paszport renowacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Z jednej strony Putin z drugiej zielony ład
awres - Paszport renowacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Z jednej strony Putin z dr...
  • Odpowiedz
@awres: Unia ostro idzie w paszporty. A po zniesieniu granic w podróżowaniu w ramach strefy Schengen wydawało się, że tendencja będzie odwrotna. Przez to nieco humorystyczne odniesienie się do "Zielonego Ładu" chcę powiedzieć, że jestem do tego stopnia rozczarowany polityką ekologiczną Unii że gdyby nie potencjalne zagrożenie ze wschodu to byłbym pierwszą osobą która optowałaby za opuszczeniem tego socjalistycznego tworu z uwagi na skazywanie mnie na ponoszenie ogromnych kosztów transformacji która
  • Odpowiedz
Hihi ratowanie planety. Dobrze są odklejeni.

strefy Schengen


To było dla nich, żeby mogli wywozić bogactwa naturalne z Polski bez cła, a nie dla nas, żebyśmy mogli podróżować.
  • Odpowiedz
jednej strony Putin z drugiej zielony ład


@awres: Putin to tylko wygodny pretekst żeby wprowadzać zamordyzm. Jakby go nie było to by to taki dłużej albo wymyślili coś innego. Plandemia już była więc coś trzeba by zmienić. I zmiana się przetrafiła, a przecież nie można marnować takiego fajnego kryzysu.
osetnik - >jednej strony Putin z drugiej zielony ład

@awres: Putin to tylko wygodny ...
  • Odpowiedz