Wpis z mikrobloga

  • 842
@lifapek kurcze, ale jakoś na Żoliborz, gdzie rezyduje główny architekt ich niedoli, jakoś nie mogą się wybrać. Cóż za przypadek...
  • Odpowiedz
Ciekawe czy podjechali pod dom pisowców ,którzy ich władowali w takie gunwo? Nie wiem ,chociaż się domyślam ¯_(ツ)_/¯
Mam nadzieję ,że niebawem ich rozpędza tak jak na to zasługują
  • Odpowiedz
@Hrjk ukraińska propaganda ładnie wam wjeżdża

„Zakazać protestów bo nie protestują pod domem kaczora!!!”

A za chwilę

„Polacy nie potrafią protestować, patrzcie na Francję jak wywalczyli swoje”

Ciekawe że nawet niemieccy rolnicy protestują teraz a za pisu to im dobrze było więc nie protestowali xD

Jesteście rozgrywani jak małe dzieci i pełnicie rolę pożytecznych idiotow
  • Odpowiedz
kurcze, ale jakoś na Żoliborz, gdzie rezyduje główny architekt ich niedoli, jakoś nie mogą się wybrać. Cóż za przypadek...


@Hrjk: ale po co oni mają teraz jechać do Jarkacza? Przecież Jarkacz już nie rządzi. Na to czas był dawno temu. Ich celem teraz nie jest ukaranie architekta ich problemów a wymuszenie ich rozwiązania na obecnym rządzie.
  • Odpowiedz
Rolnik argumentował, że przyjechali pod jego dom na Sępolno, bo podobno Jaca nie ma termoizolacji i musieli to sprawdzić xD


@Domciu: chcesz mi powiedzieć, że włodarz takiego postępowego miasta jak Breslau ma nieekologiczny dom?
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus: Nie zdziwilbym się jakby faktycznie tam nie było termoizolacji, bo to stare budynki, ale na bank to ironia skierowana do kamer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz