Wpis z mikrobloga

@uwuzjebek: jak szukasz dojścia na telegramie to od razu jestes na straconej pozycji. 90% to scamerzy a nawet jak ci ktos wysle to musi byc skrajnym idiotą bo telegram zbyt bezpieczny nie jest. A jak jakis ci skrajny idiota wysle to ja bym nie czul sie zbyt bezpiecznie z odbieraniem przesylki. nie bez powodu nikt poważny w darknecie go nie używa do handlu
  • Odpowiedz
a nawet jak ci ktos wysle to musi byc skrajnym idiotą bo telegram zbyt bezpieczny nie jest

nie bez powodu nikt poważny w darknecie nie używa go do handlu
  • Odpowiedz
@placzek: Ja mieszkam w mieście over 500k mieszkańców, jestem na grupie publicznej którą każdy może znaleźć wpisując w wyszukuwajce "nazwa miasta narko" i tam wystarczy napisać kupie 2g krisa z dowozen an adres z ręki do ręki i bez problemu znajduje osoby, które mi to w ciągu pół godziny, czasem godziny dowożą. Goście przyjeżdzają z towarem bez żadnej weryfikacji, nie znając mnie w ogóle. Zamawiałem może z 50 razy w ten
  • Odpowiedz
@placzek: a czego mam się bać? to ty zyjesz w jakiejs urojonej rzeczywistosci gdzie "90% ludzi z tele to scamerzy" i strach odbierać paczki z telegrama. Bo co? Boisz się że zza paczkomatu wyskoczy policja zeby cię zgarnąc z twoja działką?

A teraz już pewnie rozpracowują mnie z powodu postu na wykopie, a od jutra będe miał ogon w postaci tajniaków i będą mnie śledzić aż zamówie następną dwójkę zeby zgarnac
  • Odpowiedz
@placzek tak mordo tylko darknet. Oczywiście za torem, 10 vpnami i połączeniem internetowym na starter albo WiFi publiczne z fejkowym MAC i zamawiamy tylko w miejscu publicznym bez kamer. Nie ma co ryzykować wjazdu na chatę za zamówienie paru gramów koksu.

A ja na czilu od kilku lat kupuje w clearnecie dobry towar i odbiór z paczkomatu.
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: Ani jednego posta ci nie zgłosiłem a to podobno ja mam urojenia. Duzo w swojej główce doklejasz rzeczy których ja nigdy nie powiedziałem (wow feciarz z popalonymi stykami dokleja dużo w główce i jest lekkomyślny kto by się spodziewał). wiadomo ze policja ma #!$%@? na jakiegoś matiego co sobie zamowi 5g do paczkomatu bo to nie on jest głównym celem co nie znaczy ze powinieneś aż tak lekkomyślnie do tego
  • Odpowiedz
@placzek co ty z tym flexowaniem się xD to jest mikroblog i tu się wrzuca obrazki i tyle. Na pewno ty posty zgłosiłeś. Pokaż screen ze swojej sekcji zgłoszen do moderacji. I jeżeli myślisz że mam swoją mordę na avatarze to chłopie… no nie mam pytań
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: człowieku z takim podejściem to nawet niekoniecznie policja musi cię znaleźć pierwsza. tylko po prostu ktoś wredny się dowie gdzie mieszkasz (a skutecznie to ułatwiasz) i w odpowiednim momencie zadzwoni na policje ze pod tym adres ma podejrzenia ze ktos zazywa narkotyki. to oczywiście ekstremalnie mało prawdopodobne ale mówienie, ze się to nie wydarzy to jakby mówić że ty nie jeździsz z pasami w samochodzie bo ty już jeździłeś setki
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: to twoją gęba bo raz nacpales się ta feta i wstawiles jakieś swoje zdjęcie w rozlegniżowanej pozycji. które jak już wytrzeźwiałeś to usunąłeś. ty serio myślisz że jesteś taki sprytny? że napiszesz ze to nie twoja i zmylisz każdego? i że ty sie niby nie flexujesz tylko obrazki wstawiasz? xddd byłem świadkiem kilkunastu osób które zaczęły brać fete i inne stimy i każda ale absolutnie każda po pół roku brania
  • Odpowiedz