Wpis z mikrobloga

Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa, siodwa za dużo, te geje z tęczami miały racje. Tusk do Brukseli lata samolotem, a nasze wnuki będą się smażyć na ziemi. Zabijamy naszą matuchnę ziemię. Kiedyś to było. Pamiętam, jeszcze kilka lat temu na Wielkanoc śniegu po kolano, w dzieciństwie my przez zaspy szli króliczka święcić, a teraz ciepło jak w lipcu. Kiedyś to było. Dej mi no jeszcze tego serniczka, bo aż się zdenerwowałem.

#pogoda #heheszki #wielkanoc
Kolarzino - Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa...

źródło: pdag

Pobierz
  • 96
@Berkel_88 Rozumiem, że ty codziennie zaczynasz śniadanie od przejrzenia i dokładnej analizy najnowszych periodyków naukowych i weryfikujesz czy to co ktoś w necie napisał jest w 100% zgodne z prawdą?

I ponownie co jest nie tak z nim, że nazywasz gościa szurem? Jemu się przynajmniej chce analizować dane tematy i grzebać głębiej? Ty co sam zbdałeś dokładnie przez ostatni rok?
@Cumulonimbus No i dałeś się złapać jak dziecko na jego zarzutkę i przeklejasz dalej owczym pędem.
Tu masz film, w którym wyjaśnia on genezę tego żartu czy "przelecenia prętem po eko klatce" i jak to zaczęło żyć własnym życiem, bo się komuś nerw włączył, że ktoś śmie "święte ocieplenie" podważać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tytanowy_Lucjan - @Cumulonimbus No i dałeś się złapać jak dziecko na jego zarzutkę i ...
Całkowicie się zgadzam odnośnie Lanych Poniedziałków. Gdzie te czasy gdzie się wybiegało z pistoletem na wodę i było słonecznie...
@kingbruceleekaratemistrz I co jest szurskiego w wyśmiewaniu sztucznej pandemii ograniczającej bezprawnie nasze wolności i drenującej nasze budżety na miliony niewykorzystanych szczepionek, które sami producenci określili, że jednak przed niczym nie chronią i nie chcieli podpisać umowy sprzedaży bez wzięcia przez poszczególne państwa wyłącznej odpowiedzialności za skutki uboczne?
też tak pamiętam że kiedyś Lany poniedziałek był cieplejszy niż te ostatnie


@szzzzzz: To jest chyba największy mandela effect w polskim społeczeństwie. Jak mi się będzie chciało to kiedyś zrobie duży wpis analizujący to zjawisko. Spoiler - wcale nie było cieplej.
Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa, siodwa za dużo, te geje z tęczami miały racje. Tusk do Brukseli lata samolotem, a nasze wnuki będą się smażyć na ziemi. Zabijamy naszą matuchnę ziemię. Kiedyś to było. Pamiętam, jeszcze kilka lat temu na Wielkanoc śniegu po kolano, w dzieciństwie my przez zaspy szli króliczka święcić, a teraz ciepło jak w lipcu. Kiedyś to było. Dej mi no jeszcze tego serniczka, bo
@Kolarzino:
1. 10k lat temu mniejsza połowa europy była pod lodem - wręcz katastrofalna sytuacja (wyobraź sobie co najmniej 2/3 europy pod lodem którego nie da się usunąć)
2.pasaż lądowy z Francji do Anglii zanikł
https://www.quora.com/Was-England-once-connected-to-France
https://en.wikipedia.org/wiki/Past_sea_level
3. z 30k lat temu jaskinia w której jaskiniowcy nabazgrali na ścianach aktualnie jest ~30 metrów pod wodą (a wejście do jaskini było tak z ~70 metrów pod wodą) - można to tłumaczyć jednak
Phallusimpudicus - @Kolarzino: 
1. 10k lat temu mniejsza połowa europy była pod lodem...

źródło: main-qimg-302c6b45a398b6644246a5ed3e325598-lq

Pobierz
@kingbruceleekaratemistrz Bo była sztuczna kiedy nagle Putin wyleczył z niej cały świat i każdy miał ją gdzieś w jednej chwili, a miliony nieszczepionych Ukraińców jakoś nie wybiło nam 70% populacji co grzecznie latała w szmatkach na twarzach i słuchała się nielegalnych przepisów z Twittera wymuszanych przez policjantów, którzy znów zaczęli być nazywani milicjantami za swoje akcje np. mandatowania ludzi na dziale mięsnym ¯\(ツ)/¯