Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porządnego powerbanka z Power Delivery, który naładuje MacBooka Pro co najmniej raz i zrobi to sprawnie - czyli powiedzmy co najmniej 10Ah, 90W, a MacBook nie będzie marudził. Po krótkich poszukiwaniach znalazłem Baseus Blade Power (20Ah, 100W). Da radę? Polecicie mi coś zdecydowanie lepszego? Aha, wolę dopłacić do jakości niż iść w przesadną taniochę.

#powerbank #elektronikauzytkowa #cokupic #macbook
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
z innym niz 100W


@programista15cm: No ale nie wymagam żeby działał z moim lapkiem na 100W - jak się dogada na 90-96 to już super. Ważne żeby w ogóle umiał 100W, a nie np. 65W.

nie wiesz na jakim protokole sie to dogaduje


@programista15cm: Na USB Power Delivery, tak jak napisałem. Nie jestem tylko pewien wersji, bo Apple się tym nie chwali.

Na USB C chociaz te 96W?


@programista15cm:
  • Odpowiedz
Nie jestem tylko pewien wersji, bo Apple się tym nie chwali.


@cochese: nie nie chwali tylko po prostu tego nie obsluguje, bo ich sprzet zazwczyaj nie obsluguje polowy rzeczy

Znalazłem kabelek z wyświetlaczem (nie pytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)), idzie ładnie 93-95W.


@cochese: no to git, tez mam taki kabel
  • Odpowiedz
@cochese: mocy może mieć mniej, moc macbooka wzlgedem ładowarki zestawiona jest w sytuacji pracy i jednoczesnego ładowania. Jeżeli wystarczy Tobie opcja ładowania to powerbank może mieć niższą wydajność prądowa, większą pojemność i wyższa sprawnośc
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon: Właśnie mój modus operandi jest taki, że pracuję poza domem przez pół dnia na baterii i nagle okazuje się, że zostało jej 10%. Chcę się wtedy podpiąć do powerbanka i sprawnie naładować w miarę do pełna, żeby nie wisieć zbyt długo na kablu, bo to niewygodne. Więc potrzebuję i pojemności i mocy.
  • Odpowiedz