Wpis z mikrobloga

Grupy na Facebooku są dla totalnych leszczy i amatorów
Na Discordach siedzą dzieciaki w za dużych ubraniach, którzy przerywają wyścig sesyjkami na CS'a.
X to gruby kaliber i jedna wielka kanapka z eksperów, netflixiarzy, idiotów i sekciarzy z TeamGOAT44. Aż człowiek nie wie kto tak naprawdę mówi o F1, a kto tylko reklamuje swojego Onlyfansa.
Reddit to terytorium Brytyjskiej Mafii.
F1Vlog jest genialny, ale zbyt mało wiem czego nie wiem, nie stać mnie na Przewodnik kibica, a co dopiero opony Michelin i donejtowanie jak Arkatajp.
Ze swoim nickiem niegodzien jest zadania pytania w Kanale Sportowym, którego i tak nikt nie ogląda.
Pan Nadredaktor nie nagrywa.
Bartki stały się zbyt fajne w tym Wajapleju.
#f1 na portalu Wykop.pl to esencja. Oaza na pustyni.
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
@OgurRicc: Na tych Discordach zawsze mówią mi "dziadku" i muszą mnie ratować jak mi się coś kliknie. Ponadto jestem wyznawcą prawilnego slim fit i wolę klasyczną ARMĘ albo DayZ niż Fortnite albo inne Battle Royale z hazardowymi mechanikami, gdzie człowiek potrzebuje 3 klawiatur i 4 myszek, żeby grać skutecznie.
  • Odpowiedz
@Najmilszy_Maf1oso: Pan Nadredaktor nagrywa jak najbardziej, wystarczy czasem rzucić okiem na Echa Padoku bo możliwe że nie wyskakują ci powiadomienia. Zastanawiam się czy nie zacząć oglądać Sokołowskiego ale nie jestem pewien czy tego potrzebuję skoro oglądam już Pana Daniela.

A u Bartków chyba ograniczę się do oglądania filmów i omijania podcastów. Filmy są dobre, a w podcastach potrafią mieć wątpliwości czy oddanie bolida kapralowi było słuszne xD
  • Odpowiedz