Wpis z mikrobloga

  • 0
@PapugaPapieska VPS da większą swobodę, ale gotowy magazyn pewnie wyjdzie taniej :) Ogólnie zrzucam automatycznie pliki z urządzeń na nextclouda na cyber folks, ale już mam ich trochę došć :/ Kimsufi jeszcze istnieje? Już obczajam :)
  • Odpowiedz
@ECMAlover: A zobacz sobie ile by cię wyszła instancja ec2 (do rozważenia spot instance żeby nie przepłacać) i nextcloudem + s3 (https://docs.nextcloud.com/server/latest/admin_manual/configuration_files/primary_storage.html) jako storage (ogarnij odpowiedni storage class żeby nie przepłacać).
Ile użytkowników w tym nextcloudzie masz? No i podpowiedz może o jakich kosztach mówimy (ile płacisz, ile chciałbyś płacić, ile storage)
  • Odpowiedz
  • 0
@PapugaPapieska userów tylko trójka. Zużywam poniżej 100Gb, bo CF nie dawali więcej na VPS. Ale to mało. Moja leniwość zapełnia to co chwilę. 1TB brzmi idealnie.

Ile płacę to nie wiem, bo ostatnio płaciłem rok temu a teraz ... Powiedzmy, że nie chcę złych ałów pisać. Ale takie 50PLN to jak za darmo. No ale 100 raczej bym nie chciał przekroczyć. Przy tym zastosowaniu jednak cena się liczy, bo to tylko magazyn.
  • Odpowiedz