Wpis z mikrobloga

A mi tam się podoba to rozwiązanie, korka nie szukam i się nie zgubi a i dziecko z podstawówki potrafi tak to otworzyć aby i się nie skaleczyć i nie zachlapać stołu przy nalewaniu. Codziennie używam (piję wodę z butelek plastikowych) i nigdy nie miałem z tym problemu, tak samo z mlekiem.


Śmieszy mnie jak ktoś urywa te korki , taki buntownik z wyboru.


@Mosimir: Wyobraź sobie co by było gdyby
  • Odpowiedz
@thighslapper0: w czym ta nakrętka utrudnia życie XD? Ja mam wrażenie że dawno faktycznie jakiegoś kryzysu czy wojny nie było że przedmiotem dyskusji jest to że nakrętka jest przymocowana XD
  • Odpowiedz
@mikau picia sa spozywka zycia codziennego, woda, soki, jogurty, wiec jest to realna dyskusja. Napisalam wyzej w czym przeszkadza, a proba urwania jej grozi skaleczeniem/wylaniem zawartosci.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: nikt nie pytał, ale jak już chcesz to ja jako ani lewak ani prawak piję wodę z kubka lub szklanki
ale jak potrzebuję złapać nawodnienie poza domem (zdarza się) to chwytam to co mają w sklepie, mam nadzieję że nie zginę
  • Odpowiedz
mityczne lewactwo najeżdża


@Festiwal_Panczy: nie takie mityczne. Juz lewacki wiceminister krzyczy ze bogaci maja placic wiecej podatkow na biednych nierobów. Ze nie ma takiej handlowej niedzieli bo bidulki nie moga pracowac w niedziele - w dupie ma ze masa ludzi chce dorobic w niedziele i nie moze pracowac w inne dni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Smash: W sumie to się pomyliłem i nazywam je nakrętkami/ zakrętkami. Choć czasem korkiem o w sumie od wina jest też korek i jakoś tak łatwiej :)

@shiverr Propsy za zdjęcie, jakoś mam opory wrzucać swoją twarz (albo i część jej) ale mam uczucie że butelka jest nie pod kątem 90 stopni od ust tylko przesunięta w stronę nakrętki - ciężko stwierdzić. No ja jakimś cudem nie mam tego problemu, aktualnie
  • Odpowiedz
mi się jakoś nigdy nie zdarzyło wyrzucić nakrętki poza kosz, a butelki do kosza. Serio to jest pomysł typu ukarzmy całe społeczeństwo, bo 1 promil śmieci. Tak jak całe społeczeństwo musiało się przestawić na papierowe słomki, bo wyciekło zdjęcie żółwia ze słomką w nosie.


@hub_bub: nie chodzi o to że butelkę wrzucisz do kosza a nakrętkę poza kosz. Chodzi o to że wrzucając butelkę i zakrętkę do kosza osobno ciężej jest
  • Odpowiedz
@Mosimir: Taki buntownik z wyboru? Lul, przecież tym się można czasami pociąć xdO ile np. taki żywiec zdrój ma spoko korki, to saguaro z lidla jest po prostu jednym wielkim syfem.
  • Odpowiedz