Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
24 lata za mną, singiel, ale nie typowy przegryw, ponieważ mam:
- mieszkanie w spadku,
- dobre wykształcenie
- dobrze płatna praca (patrząc na mój przedział wiekowy bardzo dobrze płatna)
- znajomi (niedużo ale są) i życie towarzyskie
- zainteresowania inne niż imprezy czy netflix i gry komputerowe
- zdrowy tryb życia
- przeciętny wygląd, ale szczupły, lekko wysportowany, zadbany, potrafię się przyzwoicie ubrać.

Mimo to nie potrafię znaleźć nikogo w moim typie i z tego co widzę, to też nie jestem w niczyim typie. Rzecz w tym, że szukam spokojnej dziewczyny, która ogarnia życie, pracuje, nie ma nałogów i nie imprezuje za dużo. Przyjemnym plusem byłoby jakby lubiła sport, podróże po świecie i odwiedzanie knajp i kawiarni w wolnym czasie.

No i właśnie nie potrafię znaleźć kobiety, która choćby trochę odpowiadała mi wyglądem + charakterem i dodatkowo byłaby mną zainteresowana. Wręcz trochę triggeruje mnie myśl, że takie spokojne, ułożone kobiety istnieją i są wszędzie, bo ja nie potrafię znaleźć żadnej.

Wolę się poznać na żywo, ale spróbowałem też tych słynnych aplikacji randkowych i mogę powiedzieć tylko, że nie warto było, żeby nie wchodzić w szczegóły. Wszędzie widzę dziewczyny o wiele bardziej ekstrawertyczne i rozrywkowe ode mnie, dla których często imprezy i spanie byle gdzie z byle kim to chleb powszedni. Te najbardziej dopasowane (a nie ma ich wiele) są już zajęte lub nie są mną zainteresowane. Na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki, że kobieta była mną zainteresowana, ale w tych przypadkach miałem duże zastrzeżenia np. co do nadwagi, a konkretniej mówiąc zaawansowana otyłość lub niepożądane cechy charakteru.

Nie wiem co robię nie tak. Czuję się spełniony w wielu kwestiach, ale jakbym miał wybór to na pewno bym nie był singlem i to nie jest tak, że nie próbowałem tego zmienić. Mam za sobą niezliczoną ilość nieudanych prób.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja generalnie też uważam się za spokojną i ułożoną dziewczynę, ale jestem obecnie sama więc mogę powiedzieć jak to widzę z mojej perspektywy. Ogólnie sporo dziewczyn typu "szare myszki" szuka chłopaka, który będzie ich przeciwieństwem. Nie mówię tu o skrajnych przypadkach, ale w wielu sytuacjach szukają kogoś kto "wywróci ich życie do góry nogami". Sama taka byłam i najpierw jest fajnie, bo coś nowego, coś się dzieje, ale po czasie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sonklabart:

Ogólnie sporo dziewczyn typu "szare myszki" szuka chłopaka, który będzie ich przeciwieństwem. Nie mówię tu o skrajnych przypadkach, ale w wielu sytuacjach szukają kogoś kto "wywróci ich życie do góry nogami".


A rzekomo nie wszystkie są takie same...

Wymieniłeś o sobie dużo rzeczy, ale brakuje mi najważniejszej informacji. Jakie TY masz zainteresowania? Co lubisz robić, czym jest Twoje hobby? Piszesz o zainteresowaniach innych, ale spróbuj
  • Odpowiedz