Wpis z mikrobloga

jaka piekna jest ta edycja :D Same dymy, ale uczestnicy za glupi zeby knuc i manipulowac, dlatego ciezko przewidziec co sie stanie.
Hejt na Moto z kazdej strony, ale i tak wszystkie uwazaja go za nr 1 do robienia dzieci, co pieknie pokazuje jak malo istotny jest charakter u faceta wg. kobiet i powoduje dalsze dymy, tym razem wsrod widzow.
Tymczasem Michal od poczatku sie ze wszystkich zlewa i kladzie na to swojego 15cm poganiacza.
Cudowne :D

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@Xamder jeśli oceniasz kobiety na podstawie lasek występujących w reality show, to może ocenisz też facetów?

Wyszłoby, że każdy facet jest albo zupełnie bezbarwny albo naładowany na siłce, zakochany w sobie i tępy jak bucior.

Nie znam żadnej kobiety, która tworzy związek z facetem atrakcyjniejszym od siebie, zwykle jest odwrotnie.

Każdy żyje w swojej bańce.
  • Odpowiedz
  • 0
@MissDisaster: @Mallisso

Mysle, ze znacie wiele takich kobiet, tylko atrakcyjnosc inaczej definiuje kobieta, a inaczej mezczyczna. Dla faceta atrakcyjna partnerka to ladna i bystra, a dla kobiety atrakcyjny facet to z dobra pozycja spoleczna, majetny i gdzies na koncu zeby nie mial szpetnego ryja. Dlatego jest duzo par "zadbany" 40latek i mloda dupa.
  • Odpowiedz
@Xamder a ja myślę, że za bardzo wrzucasz wszystkich do jednego worka.

Nie potrzebuje majętnego faceta, bo sama dbam o własne wysokie zarobki. Nie potrzebuje pozycji społecznej, bo nawet nie wiem co to znaczy.

Potrzebuje za to faceta, który będzie dorównywał mi intelektualnie, będzie miał pasje i coś do powiedzenia. Który będzie partnerem.

Wszyscy moi znajomi tacy są. Zarówno faceci jak i kobiety są z mojej bajki.

Twoje przekonanie o tym, że
  • Odpowiedz