Wpis z mikrobloga

Mazurek na Kanale Zero o przeszukaniu domu Ziobry:

Czas na ostrzeżenie. Karma wraca, panowie. Jeżeli kiedyś PiS wróci do władzy to nie będzie się patyczkował. Na miejscu Hołowni nie kupowałbym córce laptopa. Na miejscu Kosiniaka-Kamysza nie kupowałbym telefonu synkowi, który ma się narodzić. Dlatego, że zanim dorosną, to im PiS te telefony zabierze. Karma wraca i to wam potem wejdą na chatę o 6 rano.


I o rozliczaniu PiSowców:

Politycy nowej większości mówią, że wyborcy chcą rozliczeń PiS. A gdyby obywatele w referendum zdecydowali, że chcą kary śmierci, to wieszalibyście przestępców w centrach miast?



I Stano się dziwi, że coraz więcej osób traktuje jego kanał jako tubę propagandową PiSu? xD

Niech jeezcze zrobi wywiad z Ziobro

#bekazpisu #stanowski #mazurek #ziobro #neuropa #kanalzero #polityka
Tumurochir - Mazurek na Kanale Zero o przeszukaniu domu Ziobry:

 Czas na ostrzeżenie...

źródło: temp_file6636932952792765358

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Tumurochir też byś tak gadał gdyby twój brat był umoczony w tym wszystkim po uszy.

Muszą budować narrację, bo też nie czarujmy się, na Weszło jest dział tekstów sponsorowanych, gdzie połowa to SSP za czasów PiS.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: spróbuj cay materiał obejrzeć zamiast ograniczać się do kilku sekund. Gość podszedł dość symetrycznie.
no i tu masz dobrą naukę że każdy może jak chce, nie wszyscy będą podzielać Twoje poglądy na różne sprawy i musisz to zaakceptować
  • Odpowiedz
@Tumurochir: odpaliłem sekcję komentarzy :D Mariusze już sobie wyrobiły zdanie na ten temat i jest to opinia zgodna z linią partii :D DOBRE PRANIE MÓZGU ROBICIE
  • Odpowiedz
@Tumurochir: obejrzałem i było ok, dość trzeźwy pogląd żeby się nie napalać populistycznie a stanąć ponad jako polityk na urzędzie i ja też bym tak wolał, żeby premier nie czuł strachu przed słupkami
  • Odpowiedz
@Tumurochir: ciężko tego się słuchało, tendencyjne. A w ogóle ciekawe czy PiS przetrwa w takiej sile, aby ich rozliczyć. Widać chęć zemsty, straszą?

Któryś raz odnoszę wrażenie, że on jest na lekkim rauszu. Sposób mówienia, oczy. Może się mylę, ale nie podoba mi się taki dziennikarz.
  • Odpowiedz
A gdyby obywatele w referendum zdecydowali, że chcą kary śmierci, to wieszalibyście przestępców w centrach miast?


@Tumurochir: eee no generalnie, jeśli byłaby dostatecznie wysoka frekwencja i niewielkie lub brak protestów, to władza byłaby niejako zobowiązana do wprowadzenia takich zmian. To jest oczywiście zwykła hiperbola, by próbować dyskredytować działania władz.

Z resztą tu "władza" tak naprawdę nie robi niczego szczególnego. Jest obywatel, są podejrzenia o mataczenie i niszczenie dowodów - robi się
  • Odpowiedz
@Tumurochir wsłucham go wczoraj rano w RMF - cała rozmowy to biadolenie jak to zabrali tablety i telefony i wykluczyli sufitów, czego to tyle szukają, ale jak to od piwnicy po strych, a dlaczego grzecznie nie poprosili by im wydać komputer…. ANI SŁOWA O POWODACH TEGO PRZESZUKANIA, NIC A NIC!!

z tego roku na rok Mazurek staje się Holecką
  • Odpowiedz