Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zagadywaliscie kiedykolwiek w zyciu do obcej dziewczyny w miejscach publicznych na zywo celem zapoznania sie? Here 33lvl, nigdy nie zagadalem do obcej dziewczyny bo uznawalem to za ceinge i nigdy nie dostalem zielonego swiatla typu usmiech czy cos takiego. Zauwazylem na tinderze jak o to pytam, ze rozowe czesto spotykaja sie z zagadywaniem. Jedna to mi nawet powiedziala ze poznala typa przy windzie ktory szedl do kumpla, ona do kolezanki a potem obie imprezy sie polaczyly ale ponoc byl bardzo przystojny. Myslicie ze to jedna i ta sama mala grupa chadow czy zagadywanie jest bardziej popularne niz mi sie wydaje? #tinder #randkujzwykopem #seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zagadujecie?

  • Nie, nigdy 48.3% (139)
  • Zdarzylo sie raz czy dwa 44.8% (129)
  • Zagaduje czesto, mimo czesto braku efektow 6.9% (20)

Oddanych głosów: 288

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zdarzylo sie kilka razy w celu poznania, z kilkoma poszedlem na randki. Teraz juz tego nie robie, bo mam rozowa od kilku lat. Ale czasem powiem obcym dziewczynom jakis komplement, ot tak zeby bylo milo, np. ekspedientce w sklepie ze ma ladne wlosy. Chociaz mam calkiem dobrą mordę i te mityczne 182cm, wiec moze dlatego raczej nie spotykam sie z odrzuceniem xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Zdarzało się mimo że ja przegryw
1) na studiach - wtedy było najłatwiej bo nie ma kontekstu romantycznego i wystarczyło po pierwszych zajęciach zagadać do jakiejś laski która wraca tą samą drogą o to żeby się wymienić jakimiś informacjami nt. zajęć czy materiałami i sobie pomagać. To był czas gdzie miałem największą skuteczność w zagadywaniu i powiększaniu znajomości (ale tylko z kilkoma udało się spotykać poza i spędzać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kiedyś często, w pociągu, w autobusie, kilka razy wziąłem numer telefonu. Z tym, że tu musi wyjść naturalnie, jak masz problem zagadywać obcych, to zacznij od rozmowy ze sprzedawczynią w sklepie o pierdołach, żeby się wczuć.
  • Odpowiedz
Zagadywaliscie kiedykolwiek w zyciu do obcej dziewczyny w miejscach publicznych na zywo celem zapoznania sie? Here 33lvl, nigdy nie zagadalem do obcej dziewczyny bo uznawalem to za ceinge i nigdy nie dostalem zielonego swiatla typu usmiech czy cos takiego. Zauwazylem na tinderze jak o to pytam, ze rozowe czesto spotykaja sie z zagadywaniem. Jedna to mi nawet powiedziala ze poznala typa przy windzie ktory szedl do kumpla, ona do kolezanki a potem
  • Odpowiedz
@Dietetyq: no otarles się o sedno. Dla większości to nie jest to samo i na podryw robią głupie gadki i rzeczy. A to właśnie ma być normalne i bez pretekstu, masz okazję się zaprezentować, zainteresować i korzystając z wrażenia tymczasowosci bierzesz kontakt.

Ergo to już mało brakuje jak ogólnie umiesz rozmawiać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim parę razy raptem. Ale po pierwsze od 26 lat jestem w związku więc nie mam już praktyki, po drugie mam wadę wymowy. #!$%@? się zagaduje jąkając się ale i tak jakoś się udawało lata temu. Raz jednej dziewxzynie powiedziałem że tak się na nią zapatrzyłem w pociągu że zostawiłem połowę bagażu wychodząc za nią. Wróciłem i odzyskałem bagaż a później trafiłem na nią idąc do akademika więc glupio było nie wykorzystac
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: do mojej czasem zagadują, jak mówiła jakie to teksty to nawet tak spoko wychodzi. Tylko że musisz być przygotowany, że Cię odeśle któraś z kwitkiem, bo właśnie często trafisz na zajętą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zasada jest prosta. Jesteś przystojny albo w widoczny sposób bogaty? Możesz zagadywać do woli i w każdej sytuacji. Jeśli jesteś ogólnie goodlooking ale niekoniecznie jakiś chad, to możesz zagadać bez obaw sytuacyjnie. Czyli tak jak mówisz o tej sytuacji, ze spotkali się w windzie, imprezy się połączyły. To jest ok. Jesteś normik albo brzydal? Nie zagaduj, oszczędź sobie wstydu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak i gdzie poznawać inaczej kobiety? No #!$%@? jakoś trzeba, szkoła, imprezy, na mieście no #!$%@? jakoś trzeba. Mity, że jak nie macie 190cm wzrostu itd i zagadacie na ulicy to was opluje to #!$%@?. Nie jest tajemnicą po prostu, że ludzie dobierają się do siebie pod względem wyglądu, statusu tak jest od zawsze i to jest naturalne. Facet idąc tokiem waszego oceniania 4/10 bedzie z laską na podobnym poziomie
  • Odpowiedz