Wpis z mikrobloga

@L3stko: zakładałem się z "konto usunięte", a nie z jakimś konfederackim ułomem, który chce się podszyć. Ty ruski zakłamany opłacany przebrzydły trollu. Ha tfu na ciebie zieloną melą.

L3STKO TO OPŁACANY KREMLOWSKI TROLL DODAJĄCY NA WYKOP ZNALEZISKA Z RUSKIEGO PORTALU VOICE OF EUROPE.
@Jarusek: dzbanie, po pierwsze w 2018 roku dodałem JEDNO (liczba pojedyncza) znalezisko o ostrzeżeniach niemieckich i austriackich służb wywiadowczych na temat ewentualnych ataków ISIS. Sprawę opisywała prasa w tym np. austriacka gazeta (dziennik z najwyższym nakładem) istniejąca od 1900 roku - Kronen Zeitung. Link: https://www.krone.at/1669258
Odpowiedz sobie na pytanie, ile osób zna niemiecki żeby przeczytać artykuł na Krone?

Po drugie ten portal jest zarejestrowany w Polsce, właścicielem jest Polak. Więc znów
L3stko - @Jarusek: dzbanie, po pierwsze w 2018 roku dodałem JEDNO (liczba pojedyncza)...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-28 o 19.04.46

Pobierz
Po drugie ten portal jest zarejestrowany w Polsce, właścicielem jest Polak. Więc znów kłamstwo z tym "ruskim portalem".

@L3stko: z każdym zdaniem się pogrążasz, ruski zakłamany trollu. ABW temu kolesiowi dziś wjechało na chatę i go zatrzymało w sprawie o działanie na rzecz Federacji Rosyjskiej. Do ciebie też ABW powinno wjechać.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/akcja-abw-rosyjska-siatka-miala-wplywac-na-polskich-politykow/cgjqxj2,79cfc278

L3STKO TO OPŁACANY RUSKI TROLL DODAJĄCY NA WYKOP ZNALEZISKA Z ROSYJSKIEGO PORTALU VOICE OF EUROPE SZERZĄCEGO DEZINFORMACJE.
@Jarusek: rusku znowu kłamiesz. ABW zablokowało domenę tak, jak kiedyś zablokowali nczas. Nie wjechali mu na chatę. Zatrzymali natomiast kogoś innego - szpiona, o czym masz napisane w artykule. Zanim zaczniesz wypisywać głupoty, zapytaj swojego oficera prowadzącego albo chociaż przeczytaj artykuł, który linkujesz. No chyba że słabo czytasz w języku polskim, wtedy poproś w ambasadzie o kurs doszkalający. Tylko z tym może być problem, bo wasz ambasador wyjechał z Polski, więc
L3stko - @Jarusek: rusku znowu kłamiesz. ABW zablokowało domenę tak, jak kiedyś zablo...

źródło: 875db32177c18de23daaffd94c39c2f65132eaaf71a8227f35a780497a8b048d

Pobierz
jak kiedyś zablokowali nczas

@L3stko: jak już jesteśmy przy gazecie konfederacji nczas, to oni też powielali kremlowską propagandę z voice of europe. Przypadek? Nie sądzę!

Ile byś nie zrobił fikołków nie zmienia to faktu, że L3STKO TO ROSYJSKI TROLL POWIELAJĄCY KREMLOWSKĄ PROPAGANDĘ Z ROSYJSKIEGO PORTALU VOICE OF EUROPE.
Jarusek - >jak kiedyś zablokowali nczas
@L3stko: jak już jesteśmy przy gazecie konfed...

źródło: Screenshot 2024-03-28 at 21-26-53 voice of europe site nczas.com - Szukaj w Google

Pobierz
@Jarusek: żadne kłamstwo. Z artykułu Onetu, który zalinkowałeś wynika coś zupełnie innego. Jest tam również podany zupełnie inny adres strony tj. voice-of-europe.eu - i to w oficjalnym komunikacie. W artykule czytamy, że zgromadzono materiał dowodowy przeciwko obywatelowi RP podejrzanemu o szpiegostwo na rzecz rosyjskich służb specjalnych. Prowadzenie serwisu nie jest zdaje się szpiegostwem. Jeśli to była faktycznie ta sama osoba, to moja pomyłka wynikająca z tego, że rano na X czytałem,
L3stko - @Jarusek: żadne kłamstwo. Z artykułu Onetu, który zalinkowałeś wynika coś zu...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-28 o 22.47.56

Pobierz
@L3stko jeden chyj chłopie, to i to to partie propisowskie i nie rób salta już XD. Weź mi lepiej wytłumacz dlaczego konfiarze robiąc ostatnio marsz "nigdy więcej wojny" nie stali pod rosyjska ambasada?