Wpis z mikrobloga

Od 28 marca do 5 kwietnia na PolishTorrent.top (PTT) jest otwarta rejestracja.

Myślę, że po problemach z #polishsource i brakiem możliwości dołączenia do chociażby #polishtracker będzie dobrą przystanią dla wielu z Was.

UWAGA!
Otwarta rejestracja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników. Za multi konto jest definitywny ban.
#torrent #torrenty
  • 16
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: Nie ma nic, nawet seedów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Największa ilość seedów na jednym torrencie to 7, z czego nie jest to też prawda, bo liczy użytkowników z 0 upload/0 download jako seedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Makurise: No póki co to ruch żaden. Sam coś wrzuciłem i mimo, że tego nie ma na PT, nie było na PS to nikt tego ode mnie nie pobrał.
  • Odpowiedz
PolishTorrent.top


@freeqxx: widze, i widze tez ze jesli w advanced search nie wypełnie nic w polu szukaj ale zaznacze jakąś kategorie to jeste tak jakby w tej kategorii ale samych pokoi tematycznych nie zauwazylem, dosyc do dziwaczne rozwiązanie
  • Odpowiedz
@ptt_: przecież to ludzie z warezu. przecież to raz dwa padnie, bo jest robione przez idiotów bez honoru. odradzam wszelkie udzialanie się tam, a nawet pobieranie, bo admini pewnie wszystko logują. wstawki same webripy... kto w dzisiejszych czasach nie potrafi web-dla zrobić... ale róbcie jak chcecie, ostrzegałem.
  • Odpowiedz
@ptt_: Na trackerze z zerowym ruchem akurat się trafiło kilka osób, które mają randomową wstawkę randomowego filmu? I każda z tych osób postanowiła ręcznie podłączyć taką wstawkę pod nowy prywatny tracker? I całkowicie przypadkowo zdarzyło się to wielokrotnie, pod wieloma torrentami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptt_: Już pomijając okłamane staty, to ta strona po prostu ma zerowy wygląd i zerową funkcjonalność. Tak jakby skopiowali całość z innego trackera, ale zapomnieli połowy stylów i w sumie to nie wiedzą co dokładnie skopiowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc na to, że większość strony jest po angielsku, a część od tak jest przetłumaczona, to bym się wcale nie zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Makurise: Nie przepadam za tym silnikiem, niektóre trackery zagraniczne go mają, ale tu jest jeszcze do tego niedopracowany - i nie chodzi o same języki.
  • Odpowiedz