Wpis z mikrobloga

Jeśli w społęczeństwie mamy dostęp do prezerwatyw, tabletek hormonalnych, pigułek dzień po (recepta online 10 minut, ale zalegalizowałbym od 18rż), plastrów antykoncepcyjnych, a także takich zabiegów jak podwiązanie jajowodów, wazektomii (dla mężczyzn) itd, aborcji w przypadkach zagrożenia życia i gwałtu....

...I mamy kobiety domagające się aborcji na NFZ bez powodu, przez nieplanowaną ciążę, to ja proponuję po prostu kastrację. Jeśli ktoś jest debilem i nie umie uprawiać bezpiecznie seksu, to lepiej niech go nie uprawia. Większa szansa, że HIV zacznie przenosić, niż się nauczy na błędach.

#heheszki #seks #polityka #p0lka #bekazfeministek
  • 25
  • Odpowiedz
@Kopyto96: podpisuje się, jeśli chodzi o kastrację to nawet pokusiłbym się o przymuszona. Tylko problem byłby taki, ze wtedy 80% kobiet by musiało to z marszu przejść.
  • Odpowiedz
  • 3
@LuCzadoreQ: No i ch*j ci do tego, nikt cię nie zmusza do komentowania ani czytania tego. Piszesz bzdury, to je prostuję. Jak uważasz aborcję lub pigułkę dzień po za alternatywę antykoncepcji, to jesteś po prostu niedojrzały emocjonalnie. Chcesz dymać bez gumy, poproś kobietę o branie tabletek. Jeśli dymasz bez gumy podczas przelotnych znajomości i są różowe, co się na to zgadzają bez bycia w związku, to lepiej sobie badania na HIV
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Choćby: wymieniłeś ciurkiem różne metody antykoncepcji bez zastanowienia nad pierwszymi z brzegu rzeczami jak 1/ ich zawodność, 2/ okrojona dostępność części z nich (choćby wymogi tyczące podwiązania jajowodów z jednej strony, brak chęci na wazektomię u partnera z drugiej czy problemy finansowe/zdrowotne/środowiskowe w przypadku tabsów czy gumek). Nie bierzesz pod uwagę tzw. edge cases czy w ogóle sytuacji będących miksami zbiegów okoliczności. Nie rozróżniasz aborcji po gwałcie na przykład od
  • Odpowiedz
Nie każdy lubi się ruchać w prezerwatywie.


@LuCzadoreQ: wtedy taka para musi mimo wszystko mieć świadomość dotyczącą ewentualnych konsekwencji ¯\(ツ)/¯. Ale to już na własną odpowiedzialność, nie jestem typem od zaglądania do łóżek, skoro ustawa ułatwia dostęp osobom od wieku zgody to raczej problemu nie mam z tym.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Samochody maja poduszki powietrzne, hamulce, strefy zgniotu. Latwo sa dostepne testy bezpieczenstwa, testy opon. Istnieja ograniczenia predkosci..

I mamy kierowce ktory domaga sie leczenia bez powodu w wyniku nieplanowanego wypadku. To ja proponuje zeby pozwolili mu umrzec.
  • Odpowiedz
tylko w nagłych przypadkach więc porównanie masz dość durne...


@wiesiu2: Durne jest, że matka z ojcem nie mają na to wpływu zresztą to być może również ciebie dotyczy. Chcesz mieć fajną zadbaną dziewczynę co potrafi siebie upilnować czy wyskrobaną i wyczyszczoną nie wiadomo ile razy jakąś chemią patusiarę?
  • Odpowiedz