Wpis z mikrobloga

subiektywne streszczenie live wardegi, info, które mi najbardziej utkwiły we łbie:
-komentarz do szota nitro, który dowiaduje się, że to boxdel pokazał film wardedze
-na tej bazie opowiedzenie dokładnie całej historii końcówki przyjaźni z boxdelem, zarysowanie szachów 5D
-przyznanie się do false flag jakim było rzekome pogorszenie relacji z konopem, którą to false flag łyknął boxdel
-porównywanie całej tej rozgrywki do władcy pierścieni, gdzie wardega jest gandalf, konop frodo, a boxdel gollum xD
-ogólne grillowanie boxdela, insynuacje, że źle mówił o gimperze za plecami (a zbijał z nim piątki), o natanie i o pracownicy goats
-boxdel sprzedał wardedze gole, że golas też na wardege źle gadał. Zesrany biseks podczas live dzwonił do wardegi, ale ten nie odebrał
najciekawsza dla mnie info z całego live: że ten wywiad z boxdelem DOBRZE SIE ZESTARZEJE czyli, że w przyszłości będzie jakiś twist z tym związany, a wardega wtedy był najbardziej #!$%@?, a że ostatecznie ma mu to niby wyjść na dobre
o i w sumie ciekawe też to, że poza filmem boxdel sprzedał wardedze jakieś mega brudy na nitra i dubiela, "okropne rzeczy", a chwile po tym jak dał film wardedze to pojechał to powiedzieć nitro. Zupełnie jak zgredek z harrego pottera, coś zrobi źle i za chwile sam sie karci
a wiec jednoczesnie zgredek i gollum

oby coś z tych sneak peaków, które sie mają okazać za jakiś czas, a które łączykropek ciągle produkuje - w końcu wyszły na jaw (a nie na live u truemana). Trzymam w każdym razie kciuki
#famemma #polskiyoutube #boxdel #baxton #gimper #revo #wardega #wardegacwel #nitro
  • 13
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tacsko: „boxdel sprzedał wardedze gole, że golas też na wardege źle gadał. Zesrany biseks podczas live dzwonił do wardegi”

A Gola ty ku+wa nie mów na mnie źle, bo mam znajomych i powiedzieli mi co na mnie gadasz, a przyznaj się, że ku+wa obciągałeś komuś lachę nie to dawaj weźmiemy Cię ku+wa na wariograf i sprawdzimy ku+wa wybrałeś kasę dlatego to piękne stworzenie które miałeś nawet one od Ciebie odeszło taka
  • Odpowiedz
  • 0
@Tony47: jest pełno zapisów live'ów wardegi u jakichś mniejszych szotersów na yt, ja sama tego nigdy nie umiem znaleźć ale siostra mi wysyła więc się da na pewno
  • Odpowiedz