Wpis z mikrobloga

  • 2
@buczubuczu: watch 3 gt pro
Galaxy miałem kiedyś starszego i też nie zmieniał. Mało tego, spóźniał się masakrycznie i musiałem się łączyć z telefonem tylko po to, żeby się ustawił dobrze.
  • Odpowiedz
@Sla_Voy: Ja tam uważam że obecnie Smartwatch są prawie IDEALNE. Nie rozumiem jak ktoś preferuje zwykły zegarek nad smartwach.
Siedzisz na kanapie -> wlaczasz z niego światło/chromecasta co tam chccesz
Voice assistant jednym przyciskiem na ręce by Ci przypomniał że jutro masz coś zrobić
Kalendarz jednym swipem by wiedzieć co masz zapalanowane
Odbierasz telefon i se gadasz na czilku mimo że telefon w innym pokoju
Idziesz na trening to zapisze Ci
  • Odpowiedz
  • 1
@niebadzogrem: no ja też je lubię, zwłaszcza że tu mam kopertę tytanową i szkło szafirowe plus ładowanie co ~ 2 tygodnie. Tylko podstawowe rzeczy jak odmierzanie czasu mogłyby lepiej działać :D
  • Odpowiedz
@Sla_Voy: wadą tego zegarka jest przede wszystkim jego rozmiar w Twoim przypadku. Chyba, że taka perspektywa i w rzeczywistości nie wygląda na aż taką busolę
  • Odpowiedz
@niebadzogrem future is now old man. Garmin MA panel solarny i pod szafirem.

Niedawno kupiłem Galaxy watcha 5 pro i zastanawiam się czy nie popełniłem błędu nie dopłacając do garmina.

Tak, wiem, nie amoled, ale z drugiej strony chciałem zegarek pancerny i skusił mnie szafir i tytan w Galaxy. Z drugiej strony nie ufam mu na tyle by brać nad wodę, basen czy do sauny, i bateria mogłaby być na dłużej.

W
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: Garminy są spoko ale nie są na wear OS jesteś ograniczony do apek jakie garmin da.
Sportowo/bateriowo/wytrzymałościowo super.
NO ale lampki sobie nie zapale i asystenta google nie odpale, teleofnu chyba też nie odbiore ;P? To taki wypasiony sportowy zegarek.
Ja celuje bardziej w all roundery :D
  • Odpowiedz