Wpis z mikrobloga

#polishsource dokładnie 9 dni temu napisałem że polishsource is down, padło po północy 22 marca, 700 zł w ciagu 8 lat i kilka audiobooków oryginalnych wpakowałem w tego trackera, było warto
  • 11
  • Odpowiedz
@kanabiss: @radziuxd Miałem tam konto jeszcze jak istniało btgigs i straciłem je bo się nie logowałem bo i po co jak całe bzy tam było gówniane czasami uszkodzone wstawki. I tak jak padł darkw.pl postanowiłem wrócić do torrentów kupiłem shella potem seedboxa i szczęście trafiłem na otwartą rejestracje i tak za tydz wprowadzili licytacje na vipa kupiłem za 70zł na rok zasysałem terabajtami a z 50 pewnie pobrałem. A co do
  • Odpowiedz
@kanabiss Nie było warto. Mnie zbanowali #!$%@? za nic. Przez 8 lat dorobiłem się najwyższej możliwej rangi bez wpłacania kasy. Zbierałem punkty bonus, wysyłałem dużo GB. Udzielałem się wstawiając REQi i to takie rzadkie, unikalne. Ale pewnego dnia poleciał ban za niby zaproszenie "przewalacza". A zaprosiłem dokładnie 2 osoby, jedna ma tam spokojne konto o niskiej randze a drugą z wykopu gdy parę lat temu była akcja - rejestracja bez konsekwencji, taki
  • Odpowiedz
  • 0
@ziemniac: nie wiem nie dawałem nikomu zaproszeń więc nie miałem problemu ale ogólnie nie ma co dawać czegokolwiek obcym, przejechałem się na pepperze na "dołączę do rodziny", nigdy więcej, ja przez 5 lat nie płaciłem nic na ps, ta kasa to poszła przez ostatnie 3 lata i kończył się VIP w kwietniu, wolałem zapłacić i kasować od razu co obejrzałem, przynajmniej mam czysty dysk a kasa na chlanie tez się znalazła
  • Odpowiedz