Wpis z mikrobloga

  • 0
@nat_soc: te 650m to nic tak naprawde jak niektorzy biegaja po 10km.. :/ ja ledwo wyszdlem z domu i wrocilem ale no i tak git. ja tez fajki epety juz bedzie z 6 lat i 0 aktywnosci
  • Odpowiedz
@Retserof ciekawa jest ta tendencja użytkowników tagu #przegryw do zabierania się za coś w najgłupszy sposób i zawodzenia się jakby przy takim podejściu nie było to oczywiste. Wychodzisz na dwór po zerowej aktywności od lat i myślisz sobie "no #!$%@?, gdzie moje dziesięć kilometrów xd". Przebiegłeś 650 metrów, zmęczyłeś się, zaczynasz chodzić, chodzisz aż przestaniesz umierać, a potem biegniesz znowu, a nie idziesz do domu #!$%@?ć ciperki xd i w ten sposób
jutronaobiadznowuryz - @Retserof ciekawa jest ta tendencja użytkowników tagu #przegry...

źródło: temp_file8891608412557650351

Pobierz
  • Odpowiedz
@Retserof jak wyżej, idź na spacer, spróbuj 2-3x w tygodniu (najlepiej codziennie, nie wszystko na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam też spacery szybkim krokiem, dużo kcal można spalić.
Jak już chcesz koniecznie biegać to rób to meeeega wolno, truchtem, jak najwolniej potrafisz, np 9-10 min/km.
Przerabiałem to samo co Ty - faje, brak ruchu no i do tego bmi 30 ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz