Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że to, co się dzieje teraz jest spowodowane aktualnymi trendami przesiąkniętymi nienawiścią i wyścigiem po wyświetlenia, kosztem zdrowia psychicznego osób w to zamieszanych.
Wszystko zaczęło się od Pandory, fajnie, że coś takiego wyszło, tylko że pandora była opublikowana w 2023 roku, u nas na wykopie informacje związane z tymi ludźmi latały od 2017 roku.
Tu zostawiam artykuł, który sam opublikowałem https://wykop.pl/link/4230799/vojtaz-kolejny-pedofil-w-sieci który został uznany w tamtym okresie za nieprawdziwy. O większości osób biorących udział w pandorze,twórcy commentery mieli świadomość już w tamtym okresie, nikt w tamtej chwili nie poruszał tego tematu, co ciekawe, gdy pandoragate została opublikowana na niektóre osoby info wychodziło tu od nas z wykopu między innymi ode mnie, nikt nawet nigdy się ze mną nie skontakował, dlatego twierdzę, że to zwyjaczny wyścig po wyświetlenia, natomiast w tamtym okresie jedyną osobą, która się do mnie odzywała i chciała działać w tę stronę był właśnie boxdel, osobiście pomagałem mu ze scenariuszem do filmu z góralem, nikt inny nawet nie był zainteresowany tematem.
Fakt jest taki, że jest to krzywy typ, jest kłamcą. Mnie również z nim nie było po drodze, ale on nikogo nie zabił, aby go jechać, tak że zaraz skończy w Choroszczy.
Ciekawostka jest taka, że produkcja takich filmów wygląda tak, że konop ma swoich atencjuszy, u sylwka nie wiem, jak to wygląda, oni robią reserach on weryfikuje mówi i liczy się liczba, która wpada później z tego na konto.
Teraz chłopaki się wszyscy na raz cisną a to się skończy tak że każdy z nich będzie za jakiś czas bał się wyjść z domu.
#famemma #patosteamy #danielmagical #boxdel #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że to, co się dzieje teraz jest spowodowane aktualnymi trendami przesiąkniętymi nienawiścią i wyścigiem po wyświetlenia, kosztem zdrowia psychicznego osób w to zamieszanych.


@dinokk: tak było odkąd pamietam na youtubie tylko kiedyś tego nie ukrywali. Weź sobie rzuć okiem na stare afery, na starego nitro czy gimpera. Też były zdrady spiski i tak dalej. Tylko teraz stawka jest duża bo i kasa jest wysoka.

Później skończył się edgy
  • Odpowiedz
  • 3
@janciopan: Masz rację, tutaj na szali jest w tym momencie za dużo pieniędzy, może to być jakiś konflikt biznesów, ale nigdy nie wchodziło to tak głębko że o jednej osobie się gada od pół roku
  • Odpowiedz
@dinokk:
z góry przepraszam za opryskliwy ton tej wypowiedzi ale napiszę szczerzę co myślę, mam nadzieję że docenisz:

Fakt jest taki, że jest to krzywy typ, jest kłamcą. Mnie również z nim nie było po drodze, ale on nikogo nie zabił, aby go jechać, tak że zaraz skończy w Choroszczy.

ja #!$%@? ale nikt go #!$%@? nie jechał, sylwester go wrzucił w jednym filmie bo był powiązany zwyczajnie bo miał jakieś
  • Odpowiedz
@dinokk: wystarczy nie być pedofilem, dokonywać oszustw, okłamywać ludzi, promować patologi, Chlać, ćpać, kłuć w żyłę, wciągać. Płaku Płaku. Jak mi przykro że to takie trudne było. No ale porządni ludzie rzadko obracają milionami bo do tego biznesu trzeba się wyzbyć ludzkich odruchów. Ofiarą nie są te osoby ale guwniaki które mają takich ludzi za idoli i będą powtarzać takie zachowania w stosunku do bliskich. Ci ludzie jak Boxdel to są
  • Odpowiedz
@ziko100: Tylko prawda jest taka że i wykop lubi patologię i normiki. Wszyscy do jakiegoś stopnia lubią dramy i tak dalej. Te wszystkie treści naukowe, wartościowe i tak dalej są na youtubie ale mało ludzi to ogląda.

A dzieciaki są zdemoralizowane z natury, chyba nie ma większych zwierząt niż 14-16 latki, boxdel czy nie boxdel i tak w tym wieku nastolatkom odwala.
  • Odpowiedz
@janciopan:

Tylko prawda jest taka że i wykop lubi patologię i normiki. Wszyscy do jakiegoś stopnia lubią dramy i tak dalej.

wykopki a przynajmniej "koneserzy" lubią dymy, tak samo się bawiłem z tucznikiem na obsranej kanapie, więc nie porównuj

oczywiście tucznik też miał zły wpływ na społeczeństwo ale bez przesady, nigdy nie był "role model", jak ktoś z tucznika brał przykład to z każdego obrazka w mediach mógł, a boxdel ma
  • Odpowiedz
więc nie normalizuj że wykop też cośtam lubi bla bla, wykop to wykop, w większości dorośli ludzie, i magde gesler obejrzą i magicala i boxdela i patostream z sejmu a KĄTENT KRIEJTORS dla dzieci jak boxdel to inny temat


@Sinti: Tak te milionowe wyświetlenia na dramowych filmach to wykop i 8 latki. Tak było.
  • Odpowiedz
natomiast w tamtym okresie jedyną osobą, która się do mnie odzywała i chciała działać w tę stronę był właśnie boxdel, osobiście pomagałem mu ze scenariuszem do filmu z góralem, nikt inny nawet nie był zainteresowany tematem.

Fakt jest taki, że jest to krzywy typ, jest kłamcą. Mnie również z nim nie było po drodze, ale on nikogo nie zabił, aby go jechać, tak że zaraz skończy w Choroszczy.


@dinokk: A to
CynicznyXD - >natomiast w tamtym okresie jedyną osobą, która się do mnie odzywała i c...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz