Wpis z mikrobloga

@thighslapper0: przecież to oczywiste, że przegrywy mają ogromne ego, które jest ich największym problemem.
Uważają, że wszyscy powinni ich akceptować i kochać takimi jacy są, nie chcąc jednocześnie zaakceptować faktu, że powinni nad sobą pracować.
Dajcie mi przegrywa, to zrobię z niego normalnego lub nawet atrakcyjnego kolesia. O ile oczywiście będzie w stanie zaakceptować rzeczy, które ma robić. Problem jest z tym, ze chcąc zrobić coś takiego pro bono, przegryw tego
  • Odpowiedz
@pp93: ja osobiście najbardziej lubię argument o genach, bo przecież z genami nic nie zrobisz więc nie musisz nic robić bo i tak to nic nie da xd genialne
  • Odpowiedz
  • 18
@Kretes69: We cannot change the cards we are dealt, just how we play the hand.
Nikt nie powiedział, że życie jest sprawiedliwe, ale nie widzę sensu trwania w marazmie, zamiast starać się wycisnąć z życia jak najwięcej
  • Odpowiedz
@thighslapper0 Nieprawda, ja sobie zdaje sprawe z tego jak jest naprawdę i mam niskie poczucie własnej wartości, może nie tyle co zazdroszczę normikom, ale ludziom co więcej działają niż myślą, bo to często ta ilość przytłaczających myśli jest najgorsza.

Tldr nie obrażaj pan, dobre?
  • Odpowiedz