Wpis z mikrobloga

Nie uważacie, że Poe stało się bardzo trudne do grania? Ilość różnych mechanik i ich skomplikowanie zawsze miało miejsce, ale teraz doszło do tego sama rozgrywka. Współczuję ludziom, którzy zaczynają przygodę z tą grą, bo to musi być okropne przechodzenie pierwszego aktu w tej lidze na przykład. To dobry kierunek dla poe? Co myślicie?
#pathofexile
  • 11
  • Odpowiedz
@smawek12: chyba ciezko jednogłośnie stwierdzic czy dobrze czy zle. Jeden gracz stwierdzi, ze satysfakcjonuje go wyzwanie i trudnosc rozgrywki, inny powie zeby dodali GM shopa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Osobiście nie czuje wielkiej roznicy, kampania poszla gladko, mapki ida dobrze (poza pojedynczymi przypadkami srogiego #!$%@? xd). Jedynie ta mechanika jak narazie taka se.
  • Odpowiedz
@smawek12: Mechaniki ponoć są ok. Jeden lubi to a inny tamto. Mnie irytuje poziom optymalizacji. Kupiłem sobie ostatnio lapka bo stary już trochę zamulał i granie na tym nowy jest ok... Do momentu aż nie walnie kilka mechanik na raz i idzie jakieś 10-15 klatek (przy 120 na "normalnej" rozgrywce) #!$%@? tych mobow tyle, że myślałem iż chyba kupiłem totalną padlinę. Sprawdziłem na innych grach i wszystko śmiga ładnie, tylko Poe
  • Odpowiedz
  • 0
@smawek12 czy ja wiem, teraz jeszcze dodali i będą dodawać QOL, wiec wiele rzeczy będzie ulatwionych i prostszych w przyszłości. Ilość mechanik z różnych lig spora, ale w drzewku atlasu idziesz i tak w dwie-trzy max które będą dla cb ulubione. Tak szczerze tylko craftu nie zawsze całego ogarniam bo bardzo mało craftowalem l. Ale cała reszta jest spokojnie do ogarniecia. Bo co takiego jest ciężkiego w zrozumieniu np. delirium albo expedycji,
  • Odpowiedz
co takiego jest ciężkiego w zrozumieniu np. delirium albo expedycji, albo harvestu itd.


@Nyarp: wymieniłeś mechaniki łatwe do zrozumienia, ale co z takimi:

- Incursion - na powitanie jakaś mapka jak gra planszowa, następnie wbijasz na mapę i szybko szybko, bo 20 sekund, wyrzuca Cię z mapy i nie wiesz co to było.
- Betrayal - gra w grze. Jak będę chciał zagrać w Cluedo, to sobie zagram w Cluedo, a
  • Odpowiedz
  • 0
@aegypius no tak, są łatwe i są trudne. Ale tych trudnych jest mniej. Kolega pisał że teraz gra jest trudna ale ostatnie ligi były proste do zrozumienia, przynajmniej 3 ostatnie bo wcześniej skipnalem sporo lig. Generalnie gra staje jest prostsza niż kiedyś a nie trudniejsza i o to mi chodzi w ogólnym rozrachunku
  • Odpowiedz