Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki z tagu #bdsm #femdom - PROSZĘ O POMOC!

Jestem facetem i szukam dziewczyny, z którą mógłbym być w związku niemal w 100% opartym na BDSM i kobiecej dominacji. Byłem już wcześniej w podobnych relacjach, jednak za każdym niemal razem, związek ten schodził na tzw. 50/50. Nie chcę dziewczyny, która z czasem zacznie traktować mnie z szacunkiem i zrozumieniem. Szukam dominy, Pani, której mógłbym codziennie usługiwać. Taka już moja natura. Niestety, wszelkiej maści Tindery, Badoo czy inne gównoportale, nie nadają się do szukania partnerki lubującej się w takich kinkach i fetyszach. Dalej mam konto na BDSM.PL, jednak to strona do bardziej krótkotrwałych relacji, niestety...
Czy istnieje jakieś miejsce, jakieś forum czy może portal, gdzie są ludzie o podobnych fetyszach i dziwactwach?
#fetysze #zwiazki #fetysz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Czy istnieje jakieś miejsce, jakieś forum czy może portal, gdzie są ludzie o podobnych fetyszach i dziwactwach?


@mirko_anonim: Najsensowniejszym jest Fetlife.
Polecam też wybierać się na klimatyczne imprezy (są nawet imprezy stricte femdom) - irl znacznie łatwiej poznać kogoś sensownego niż przez internet, gdzie laski są zalewane toną spamu.
  • Odpowiedz