Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej lewackim zoo na mikro winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale moderacja i neuropkowa propaganda wisząca pół dnia w topce na mikro czy ich kółeczka zwołujace sie do zakopywania/wykopywania. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście prawactwo, RASIZM XDDDDD

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazlewactwa #wykop
OskarDeveloperski - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej lewackim zoo na m...

źródło: szurylewackiesamozaoranie

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: Czytałem tamte wysrywy. Znowu poczułem się, jakbym próbował porozumieć się z aktywiszczami z pobliskiego kolektywu. XD
Niby w tym samym języku mówią, a #!$%@?ą, jak potłuczeni. Zero sensu, same urojenia i generalizacje okraszone poczuciem ważności własnej osoby. :D
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: tak, tak jak wy pompujecie swoja propagande szurska o tym jacy imigranci sa niewinni albo swieczka zgaszona przez brauna to zbrodnia gorsza niz morderstwo tego wolontariusza na mikro gdzie nie mozna dac minusow, skomentowac bo sobie blokujecie, to wtedy to jest metafizyka, madrosc, spotkanie z najwyzszym, madry sprawiedliwy content co przyciaga nowych uzytkownikow! xDDD

Wykop byl prawicowo/skrajnie prawicowym medium od samego poczatku i na tym zyskal ogromna slawe, pare lat
  • Odpowiedz
szurska o tym jacy imigranci sa niewinni albo

swieczka zgaszona przez brauna to zbrodnia gorsza niz morderstwo


@OskarDeveloperski: Ale taguj #urojeniaprawakoidalne
Raz, że nikt tak nie twierdzi- to twoje projekcje
A dwa- pokaż mi kiedy główna była tym #!$%@??
Trzy- zgaszona świeczka to zwyczajny skandal na wielu płaszczyznach i krytyka jest słuszna. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie nadaje się do życia w cywilizowanym społeczeństwie. I poglądy na temat żydów
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Ale taguj #urojenialewakoidalne
Raz - polecam poczytac swoje tagi neuropkowe
Dwa - nikt nic nie pisal o glownej, nawet jasno napisalem ze na glownej nie istniejecie bo nie mozna usuwac komentarzy, naucz sie czytac ze zrozumieniem
Trzy - trzeba miec gleboko wbity gwozdz w mozg zeby nie widziec dysproporcji reakcji na ZAMORDOWANIE CZLOWIEKA a zgaszenie swieczki. Szczerze wspolczuje.
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: Nie próbuj być zabawny i nie udawaj cwaniaka bo ci nie wychodzi.

Trzy - trzeba miec gleboko wbity gwozdz w mozg zeby nie widziec dysproporcji reakcji na ZAMORDOWANIE CZLOWIEKA a zgaszenie swieczki. Szczerze wspolczuje.


Ale co ma jedno do drugiego?
No czytam te tagi czasami i nie widzę tam takich postów- one są tylko w twojej głowie.
Mówię o głównej, bo rozmawiamy ogólnie o serwisie.
@calinowski Jest znalezisko o memcenie,
  • Odpowiedz
Ale co ma jedno do drugiego?


@To_ja_moze_pozamiatam: No i po co palisz głupa? Dwa skandale. Jedno swieczki, drugie morderstwo. Zgadnij ktore skonczylo sie klekaniem przepraszaniem i ambasadorami a ktore dostalo jednego tweeta ktory musial miec dopiske od spolecznosci bo nawet nie powiedzieli kto zabil xD

No czytam te tagi czasami i nie widzę tam takich postów- one są tylko w twojej głowie.


Zamknales oczy i nie widzisz ale ty jestes mondry
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski A czytałeś post który wkleiłeś? :D
Próbujesz teraz ograniczać się do Mirko bo dotarło do ciebie, że nie masz racji.
Może porównaj sobie jeszcze np. katowanie psów przez właścicieli do swieczki- czemu nie? Albo wydanie nowej gry na PC.
Masz problemy z logicznym myśleniem i tyle i próbujesz udawać fajnego i zabawnego dla niepoznaki
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Chodzcie zobaczyc tego matoła, ktory od 3 postów próbuje sie kłocic ze

tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej lewackim zoo na mikro


oznacza ze chodzi o główną! XDDDDDDDDDDD

Może porównaj sobie jeszcze np. katowanie psów przez właścicieli do swieczki- czemu nie?


nieno dla was zgaszenie swieczki to bardziej bylo jak holocaust albo zrzucenie bomby na hiroshime, ha tfu na was szury

neuropki to najzabawniejszy rodzaj debila typu gołąb, zesra sie na
  • Odpowiedz