Wpis z mikrobloga

@wujekstefcio: Ja spadku responsywności nie zauważyłem u siebie. Mimo folii z telefonu można korzystać nawet w ogumowanych rękawiczkach i tryb rękawiczek również działa.
@ruszka: Nie. Gdyby nie folia to wyświetlacz by się porysował i komfort używania by zmalał. Dzięki folii przez cały czas użytkowania wyświetlacz jest bez skaz.

Jak ci się kanapa poplami to sobie wypierzesz, a co mam zrobić z podrapanym wyświetlaczem, wypolerować sobie?
@Aureli: I co, żeby uniknąć ryski na wyświetlaczu wolisz obniżyć sobie komfort użytkowania telefonu? Albo żeby uszczknąć 50 zł więcej przy sprzedaży? To naprawdę aż taki zysk? :D Przecież rzeczy są po to, żeby ich używać. A tu mamy materializm komiczny.
@ruszka: jak już napisali wyżej, nieporysowany telefon łatwiej sprzedasz. A co do analogi z meblami. Jak zaczynają ci przeszkadzać rysy na folii to ją ściągasz i zakładasz nowa i masz ekran jak nowy. Co do czułości ekranu to u mnie ekran jest przyjemniejszy w dotyku po założeniu folii, tzn jest jak by bardziej śliski.