Wpis z mikrobloga

@Siatkarz17: mi chodzi rdr2 na laptopie za 2k kupionym 3 albo nawet 4 lata temu. teraz za 3k to są potwory na których się pewnie nawet wentylator nie odpala jak w to grasz
  • Odpowiedz
@Siatkarz17: nie, musisz kupić taki co ma niezintegrowaną kartę graficzną. ten który wysłałeś jest pod każdym względem lepszy niż mój, ale mój ma osobną kartę graficzną, a ten który wysłałeś ma zintegrowaną z procesorem. to jest kluczowa sprawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata Sory że tak dopytuje ale jak się oznacza tą nie zintegrowaną kartę graficzną? W sensie gdzie i jak to pisze jak np w sklepie sobie oglądam opisy laptopów bo tego nie widzę za bardzo xD.I co to za różnica niż gdybym kupił z zintegrowaną?
Sory ale ja tępy w komputerach.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Siatkarz17: ja pewnie nie mniej tępy, ale postaram się ci to jakoś wytłumaczyć. nie ma jakiegoś jednego konkretnego oznaczenia na dedykowane karty graficzne, bo są ich różne modele. to komplikuje sprawę, bo są lepsze i gorsze karty graficzne. ty nie chcesz kupić laptopa z #!$%@?ą kartą graficzną, albo przepłacić za dobrą kartę, więc niestety zmuszony jesteś zrobić przynajmniej szczątkowy research odnośnie tego, jakie aktualnie się pakuje karty graficzne do laptopów. jeśli
  • Odpowiedz