Wpis z mikrobloga

Ale czemu Makłowicz ma pozytywne komentarze skoro on robi to samo???


@KnurSwiata: aż się oplułem ze śmiechu jak to pierwszy raz widziałem, on jest tak tępy, że autentycznie nie widzi różnicy w contencie swoim i Makłowicza xD Pewnie tak samo zachodzi w głowę dlaczego jego gejmpleje F1 czy FarCry nie mają tyle wyświetleń co topowych youtuberów. No co jest, przecież tu i tu jest grane w grę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Pamiętam jak najbardziej mu dupa pękła kiedy nagrał film z podróży do Szwecji promem, w tym samym czasie Makłowicz zrobił to samo gdzieś tak w odstępie tygodnia xD
Ale jak to? Przecież test jakże zacnej szwedzkiej kiełbasy HORIZO w jakże zacnych krzakach to ten sam typ kontentu przecież
  • Odpowiedz
@KnurSwiata: piękny to był okres, zagubiona, przestraszona kuna, wypędzona ze szkolnej, jechana przez olgierda jak po mopru. Resztka szarych komórek podpowiadała mu żeby zmienił content ale nie oszukasz nawyków wykształcanych latami i pamięci genetycznej dlatego pierwsze co zrobił na promie to pokazanie kibla (bobolski symbol splendoru) a po zejściu z promu natychmiast udał się w okolice krzaków xD Sprawdziłem w google, że nawet w takim Brzegu gdzie rzekomo był przez chwilę
  • Odpowiedz
jedna z wiekszych abstrakcji menela xD wstajesz rano do pracy,wychodzisz z domu a tu w przydrożnym kanale bezzebny menel duka cos do kamery w trakcie robienia jajecznicy xD

@OdcienZieleni: tym smutniejsze, że takim contentem zarabia więcej niż janusz po pracuje na 3 zmiany

Pewnie tak samo zachodzi w głowę dlaczego jego gejmpleje F1 czy FarCry nie mają tyle wyświetleń co topowych youtuberów.

@NicolasLatifi: bo celował w ludzi co szukali patologii
  • Odpowiedz
@OdcienZieleni: To jest prawie tak samo dobre jak kiedy przyjechal do Krakowa pociagiem, i mial chyba 3h do nastepnego pociagu, wiec jedyne co zrobil to nagral schody ruchome, troche dworca i jeszcze sie faflunil ze musi za przechowanie bagazu placic xD
Co tam ze rynek jest 10 min drogi z dworca, nie wiem Wawel, cokolwiek XD - telefon przeciez sluzy do nagrywania kontentu a nie do sprawdzania informacji czy tam cos
  • Odpowiedz