Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewien problem z naszym ulubionym Inpostem.

Już któryś raz widzę w mojej aplikacji przesyłkę, która nie jest moja. Za pierwszym, drugim razem uznałem że jak ktoś zamawiał to został wpisany błędny nr telefonu. Niestety sytuacja dzieje się nagminnie, więc uznaję że zostałem jakimś słupem. Dzwoniłem kilkukrotnie na infolinię inpost żeby dowiedzieć się co można z tym zrobić, generalnie zlali mnie. Dzisiaj, po kolejnym telefonie już się #!$%@?łem, bo dostałem informację żebym poszedł z tym na policję, bo mi nie udostępnią maila na którego jest przesyłka, sami też nie napiszą do gościa ani nie wstrzymają przesyłki przed dostarczeniem.

Trochę się #!$%@? bo nie wiem co w tej przesyłce jest. Gdyby okazało się, że jest tam coś niedozwolonego, np. dragi i taka przesyłka byłaby wyłapana przez policję, to kto ma problem? Gościu, który dostanie kod na maila (który nie ma przypisanego nazwiska), czy ja, którego numer telefonu jest przypisany do mojej skromnej osoby?

Pewnie jak będę miał trochę czasu to przejdę się na policję, chociaż z moich dotychczasowych doświadczeń nic nie zrobią. Jakieś porady co można w tej sprawie zrobić żeby później nie mieć problemów?

Ewentualnie czy mamy mirka śmieszka z #lebork z okolicy Przyzamcza który chciałby jutro/pojutrze odebrać paczkę niespodziankę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inpost #afera
  • 3
  • Odpowiedz
@shiverr: Zgłosić możesz by była notatka służbowa ale obawiam się, że policja oleję sprawę. Weź też zainstaluj sobie bluestacka na laptopie a na nim aplikację InPost. W bluestacku ustaw swoją lokalizację w miejscu paczkomatu gdzie znajduję się ta paczka i otwórz skrytkę zdalnie w aplikacji InPost na bluestacku. Istnieje duża szansa, że ta osoba przestanie używać Twojego numeru.
  • Odpowiedz
  • 1
@piomark: xD Dzięki, chyba właśnie tak zrobię, z bluestacka kiedyś korzystałem ale nie wpadłem na to, że można ustawić w nim swoją lokalizację.

A co do policji to mam takie samo wrażenie, ale taka notatka służbowa się przyda na wszelki wypadek żeby mieć dupochron
  • Odpowiedz