Wpis z mikrobloga

@0caffe: jak mam starszy model GBD 100, działa po podłączeniu BT z telefonem, mam go kilka lat i działa, chociaż rzadko go noszę, co do wymiany baterii to normalnie się odkręca dolna pokrywa więc zakładam że da się wymienić
  • Odpowiedz
  • 1
o kurła ale brzydki ten zegarek i to za tyle kasy.


@pawel030 To troche, jakbyś powiedział: "O #!$%@?, ale brzydki ten Land Rover Defender. I za tyle kasy! Nie pojechałbym nim po bułki."
G-Shock to toolwatch. Ma być, przede wszystkim, wytrzymały i robić robotę. Wygląd jest drugorzędny.
Jest jak ten Land Rover, który, owszem, jeździ i robi robotę, ale na daily średnio się nadaje. Ale i tak są ludzie, którzy tym jeżdżą,
  • Odpowiedz
@0caffe: mam od jakiegos roku, identyczny jak na foto.

Uwielbiam go, jest mega czytelny i ma wszystkie funkcje ktorych potrzebuje. Dla mnie totalny ideał. Bateria podobno dwa-trzy lata trzyma i sie wymienia normalnie. Odkad go kupilem przestalem wogole na inne zegarki patrzec. Do tego komplet szkiełek ochronnych z aliexpress i spokoj na lata.

Z gps nie korzytam ale na 99% po sparowaniu z telefonem. Watpie zeby sam zegarek mual
Gps
  • Odpowiedz
  • 1
@0caffe ja mam gbx100 ale bebechy ma te same. Baterie wymieniłem po około 3 latach. Zegarek sam w sobie nie korzysta z GPS a lokalizacja potrzebna mu tylko do wskazań pływów czy wschodów zachodów słońca i odczytuje ja z aplikacji
  • Odpowiedz
@0caffe mam taki od 2.5 roku. Baterii jeszcze nie wymieniałem, ale tylko na początku był sparowany z telefonem, a teraz nie jest, bo to nie ma żadnego sensu.
Funkcje smart to totalna porażka. Dostać się do powiadomień to trzeba się naklikać i słabo czytelne. Jak ktoś dzwoni to napis czcionką 5pix. Wibracje takie słabe i krótkie, że mogło by ich nie być. Oczywiście nie ma gps, bo i tak nic na nim
  • Odpowiedz