Wpis z mikrobloga

Dobra, ale serio czy w ani 1% nie macie wrażenia, że Wardęgas to tak naprawdę w głębi duszy bardzo zły człowiek i psychopata, który tak naprawdę żyje i karmi się nienawiścią?

Ja to dobrze znam i widzę jak on rośnie w środku, jak komuś #!$%@?. Np. o tej Wersow i bohomazie to zrobił jej taką krucjatę i wielowektorowy atak, że trzeba być #!$%@?ętym, aby wierzyć, że on ma zdrowo pod kopułą.
Potem ten Leksiu i dokładnie ten sam scenariusz.

Sofizmat rozszerzania - tak Mireczki to jest dokładnie to samo, co robi się podczas medialnych krucjat na wykopie. Tylko ta leśna menda, ma dużo większe poletko.

Swoją drogą to Boxdelowi ktoś słabo doradza. Powinien najpierw zbudować gigantycznego chochoła wokół tego szantażowania wobec federacji, wchodzenia do głowy, nawet Rafał Pasternak powinien się wypowiedzieć, na temat 1,5 bańki, poruszyć temat tego Bochomaza, wyciągnąć wywiad od Wersow jak mówi jak się czuła i jak to wpłynęło na jej psychikę, od Leksia może kilka słów. Od Fagaty, która też poznała się na tym dwulicowcu. Dopiero potem na koniec w tego wielkiego chochoła #!$%@?ć materiałem o boobsmanie.

Brakuje mi po prostu zrobienia takiego epickiego wjazdu na psyche Wardęgasa.

#famemma

Czy Wardęgas to psychopata?

  • Tak 78.4% (76)
  • Nie 21.6% (21)

Oddanych głosów: 97

  • 5
  • Odpowiedz
Dobra, ale serio czy w ani 1% nie macie wrażenia, że Wardęgas to tak naprawdę w głębi duszy bardzo zły człowiek i psychopata, który tak naprawdę żyje i karmi się nienawiścią?


@wonsztibijski: nas pytasz? xD my tu już kilka razy toczyliśmy z nim wojnę, jeden wykopek nawet film nagrał, potem jak Konopski z nim walczył to większość trzymała kciuki żeby mu dopiekł
nilmerg - > Dobra, ale serio czy w ani 1% nie macie wrażenia, że Wardęgas to tak napr...
  • Odpowiedz
@nilmerg: No pewnie, że tak. Ale teraz zwłaszcza tutaj na wykopie pojawiło się dużo ludzi, która oporuje te fakty i zakrywa je tym, że istnieje w tych działaniach słuszność od najwyższego.
Dlatego trzeba to odkłamać.
Oni z Wardęgasa robią tutaj jakiegoś mega wyjaśniacza i piszę takie posty, bo nie mogę znieść, że siedzę tu na tagu z amebami.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: po prostu trudne się wylosowało, bo jeden i drugi ma wiele za uszami, jak dla mnie mogą wojować.. na tagu raczej panuje zasada, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, więc są okresy kiedy Druid jest propsowany, jak i takie kiedy jest jechany
  • Odpowiedz