Wpis z mikrobloga

@Lukaszek555: Myślę, że 90% k0biet chociaż raz świadczyło usługę typu kamerka/fotki za pieniądze. Jakbym miał tzipę to bym w sumie sam tak robił zamiast pracować w jakimś kołchozie. Kilka fotek, 10min kamerka i dniówka zarobiona.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Myślę, że 90% k0biet chociaż raz świadczyło usługę typu kamerka/fotki za pieniądze


@HuopWsiowy: Tylko głupi by się nie zgodził zarobić 50zl za 15minut pokazania narządów bez głosu, bez twarzy w słabej jakości.
Znam sytuację w której typ oferował bliki za to że kolezanka będzie mu codziennie rano na Ig odpisywała jak wstanie.
  • Odpowiedz
Jakbym miał tzipę to bym w sumie sam tak robił zamiast pracować w jakimś kołchozie. Kilka fotek, 10min kamerka i dniówka zarobiona

@HuopWsiowy:
Możesz robić to samo bez 'tzipy'. Geje są jeszcze bardziej napaleni niż hetero ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Lukaszek555: Myślę, że 90% k0biet chociaż raz świadczyło usługę typu kamerka/fotki za pieniądze. Jakbym miał tzipę to bym w sumie sam tak robił zamiast pracować w jakimś kołchozie. Kilka fotek, 10min kamerka i dniówka zarobiona


@HuopWsiowy: możesz spróbować dla gejów takie usługi świadczyć jeśli Cię to kręci
  • Odpowiedz
Myślę, że 90% k0biet chociaż raz świadczyło usługę typu kamerka/fotki za pieniądze. Jakbym miał tzipę to bym w sumie sam tak robił zamiast pracować w jakimś kołchozie. Kilka fotek, 10min kamerka i dniówka zarobiona.


@HuopWsiowy: I tak możesz xd kupujesz jakieś fotki od laski za 50zł, i potem sam je sprzedajesz dalej udajac babe
  • Odpowiedz
Myślę, że 90% k0biet chociaż raz świadczyło usługę typu kamerka/fotki za pieniądze. Jakbym miał tzipę to bym w sumie sam tak robił zamiast pracować w jakimś kołchozie. Kilka fotek, 10min kamerka i dniówka zarobiona.


@HuopWsiowy: Może 90% to przesada, ale ogólnie coraz więcej dziewczyn traktuje takie coś na zasadzie ''jestem kobietą to korzystam'' tłumacząc sobie, że to żadna prostytucja bo przecież nie robią nic fizycznie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Znam sytuację w której typ oferował bliki za to że kolezanka będzie mu codziennie rano na Ig odpisywała jak wstanie.


@CH3j: masakra. nie ogarniam czegoś takiego, nie potrafię zrozumieć. No bo takie osoby muszą mieć jakieś braki w sobie i problemy z poczuciem wartości, dopiero walidacja przed drugą osobę sprawi że będą czuć się ok.
A więc takie odpisanie na ig wpisuje się w taką kategorię, ale to przecież chodzi o
  • Odpowiedz