Wpis z mikrobloga

Hejka wam, zastanawiam się nad zostaniem femboyem, jakiś wysoki nie jestem bo tylko 1,75m, nie daleko mam Kielce wiec asortyment ubraniowy z doświadczenia wiem że znajdzie się idealny. Aczkolwiek tutaj jest moja w sumie walka od 3-4 lat czy by po prostu w ten styl ubioru itd. nie pójść a na przeszkodzi stoi to co by rodzina powiedziała jakby się dowiedziała jakimś sposobem a są dość religijnymi osobami w porównaniu do mnie. Zatem liczę na jakieś ciepłe słowa, i dla ciekawskich mam 18 lat, a i przy okazji miłego piątku :3

  • 17
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: Tya powinienem być troche bardziej treściwy wobec sytuacji, aczkolwiek poniekąd masz racje, gdyż fakt mieszkam z rodzicami ale tak naprawde oprócz mieszkania i to że opłacają rachunki to raz na ruski rok dostane jakieś pieniędzy na ubrania czy buty,
więc głównie chcąc sobie coś sprawić to zbieram pieniądze które dostaje od babci albo przez jakąś prace tymczasową ze względu na to iż nadal mam jeszcze rok do przetrwania w technikum.
  • Odpowiedz
@George_Liquor: Well... ujmując to dosłownie to żadnych takich fajnych ciuszków jeszcze nie posiadam ale planuje na przestrzeni roku - dwóch sprawić sobie pare, co nie zmienia faktu iż w sumie jedyną taką rzeczą jaką posiadam jest to ubiór pokojówki którzy mi moi dobrzy koledzy sprawili w ramach zakładu.

Niby posiadam jedno jedyne zdjęcie które zrobiłem podczas tego ów wypadu...
  • Odpowiedz
@Asti_BlackBounty daj na PW ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to jeśli czujesz taką potrzebę czy chociaż chęć spróbowania - próbuj. Jesteś młody więc lepiej teraz niż potem żałować. Znałem paru femboyów więc stylistycznie jest to fajna forma ekspresji. Niemniej jeśli chcesz tym też coś zakomunikować rodzicom to też jest dobra okazja.
  • Odpowiedz
@George_Liquor: Zanim sie zacznę w cokolwiek ubierać takiego bo po prostu jest to jak dla mnie przynajmniej ładne oraz niestandardowe, to muszę poniekąd się troche rozprawić z swoim wyglądem, większość ciała mi się podoba po za dwoma miejscami które innym sposobem niż jdietą i ćwiczeniami się nie rozprawie by wyglądały normalnie. Więc tak szacuje że do roku powinienem się uwikłać z tym problemem, a potem to już będzie główny kawałek tortu
  • Odpowiedz
@Asti_BlackBounty: no i mi się podobasz ( ͟ʖ)
Właśnie o to mi chodziło. Sam fakt i chęć zostania femboyem daje ci motywację do zmian na lepsze.
Fajnie czyta się takie wpisy. Rozumiem cię bro i możesz zacząć od:
"Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów" Allen Carr. Bo diety jako takie nie działają.
  • Odpowiedz
@George_Liquor: Oj tam, od razu podobam, jeszcze się zarumienię od takich słów :>>

A co do książki to przejrzałem na szybko różne strony z tym co autor miał tam do przekazania I w sumie oprócz tego co się dowiedziałem już wcześniej z różnych innych źródeł to praktycznie się pokrywa z tym co robie za pomocą poprzednich rad, I w sumie może nie powinienem ujmować tego co jem jakąś dietą tylko bardziej
  • Odpowiedz
@Asti_BlackBounty: No to powodzonka życzę, mi dopiero w wieku 28 lat przyszło do głowy wbijać w spódnice i rajstopy ale już na tym etapie nikt mi nie jest w stanie powiedzieć, żebym przestał, a do tego "wagowo" bliżej mi do baby niż chłopa. Musisz też zastanowić się co rozumiesz pod pojęciem "femboy", bo mi golić bródki zwyczajnie szkoda i w teorii wpadam do szuflady nazwanej "chłop przebrany za babę", ale nie
  • Odpowiedz
@Mtik333: Co rozumiem za tym słowem, więc jak to ująłeś jest to przeciwieństwo tego co się widzi na co dzień, nie jestem po prostu jakimś fanem żeby wyglądać jak linijkowy człowiek w tym kraju, ubrany w jakiś dress 24h czy inne rzeczy tego typu. A co do kiltu to dałbym nawet się w to wkręcić biorąc pierwsze co mój dobry znajomy powiedział po tym jak mu dałem zdjęcie gdzie mieszkam to
  • Odpowiedz
@Asti_BlackBounty: Ano, jedzeniu trzeba się przyjrzeć. 32 kilo to sporo roboty, tu nie poradzę za bardzo bo sam ważę 57, na szczęście jesteś w takim wieku, że można zrobić naprawdę wiele i nawet ma się do tego motywację, więc jak dasz radę choćby połowę z tego, to będzie super, trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@Mtik333: Właściwie to dzisiaj w sumie się zaczął 1 z 2 dni odpoczynku od większego wysiłku i już spadłem o 1 kg w dół, I w sumie nie jest tak źle jak myślałem może jakbym wage kupił szybciej ale ogólnie rzecz ujmując to nie robiąc nic przez ostatnie 2 miesiące względem badania na komisji wojskowej to spadłem w sumie 2,5 kg(+ 1 kg po tygodniu aktualnym) w dół, A noi w
  • Odpowiedz