Wpis z mikrobloga

Mireczki, ktoś podróżował po 2022 do Serbii? Bardzo mnie korci, żeby pozwiedzać kraj w te wakacje, ale zastanawiam się czy z racji na sympatię do Rosji nie będą krzywo patrzeć na Poljaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #serbia #balkany
  • 11
  • Odpowiedz
@yaszuRa: Nie no luz, najwyżej jak pójdziesz do baru jakiś pijany Lazar będzie Ci #!$%@?ł o wspólnocie słowian i Rasija dobra xD ale bezpiecznie
  • Odpowiedz
@yaszuRa: Ja bym się nie bał. Jak w większości przypadków, jeśli nie będziesz na siłę szukał guza, poruszał tematów historyczno-politycznych, to Lazar raczej postawi Ci Zlatego Jelenia, a nie wyrucha w doopę
  • Odpowiedz
@yaszuRa: byłam w lutym w Serbii, brak jakiegokolwiek negatywnego doświadczenia. Tym bardziej, że ich sympatia do Rosji nie oznacza od razu nienawiści do Zachodu, wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@yaszuRa: w Serbii byłam 3 tygodnie temu i wracam regularnie przynajmniej raz do roku. W maju będę tam na koncercie Rammstein. Co do bycia prorosyjską - głównie serbscy politycy są za Rosją. Zwykli ludzie raczej się na tym nie skupiają i nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś patrzył się na nas Polaków krzywo. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy tam lubiani, bo jednak sporo z nas przyjeżdża tam w celach turystycznych.
  • Odpowiedz