Wpis z mikrobloga

Czy dla was też walenie konia jest bardziej atrakcyjne od seksu? Szczególnie w gumie. Przecież jak sobie walisz to masz masę lepszych wrażeń. Możesz się dotykać na różne sposoby, a to wędzidełko, a to wnętrzem dłoni zataczać sobie kręgi na penisie (co daje lepsze wrażenia niż lodzik bez gumy), a to normalnie walic z różną częśtotliwością, co jest lepsze i wyraźniej to czuć niż przy seksie dopochwowym. W seksie dbasz o partnerkę, więc nie masz tyle czasu dla siebie, ale najgorsze jest to, że seks po prostu bardzo męczy ciało. Zakwasy jak po cholernie mocnym treningu. Czy wy też tak uważacie?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #ankieta #gownowpis

Jestem facetem i uważam że:

  • Masturbacja fajniejsza 18.9% (23)
  • Seks fajniejszy 36.9% (45)
  • Masturbacja to coś zupełnie innego i nie porównuję 39.3% (48)
  • Inna (com) 4.9% (6)

Oddanych głosów: 122

  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_Pudenda: tylko taka stuleja jak ty by się ograniczała do 1 partnerki, ale co ja gadam, ty się ograniczach do walenia w skarpetę, bo kto by chcial coś takiego jak ty
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_Pudenda: Oczywiście że był ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu część z tego została wymyślona, bo nikt normalny by nie zareagował na głupi żart tak jak ty #!$%@?, a do tego dałeś się nabrać że ja chodzę przez to na terapię XDDD ale co ja się dziwię, próżno szukać mózgu u gówno sapowca. Jakby miał był mądry to by wszedł w IT
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_Pudenda: tak, tak, #!$%@?ć kocopoły to sobie móżesz na wykopie nieudaczniku xD Teraz już wiem że siedzisz w swojej mitomańskiej schizofrenii i wymyślasz sobie życie, pora przejrzec na oczy, przegrałeś życie, jesteś śmieciem,
  • Odpowiedz