Wpis z mikrobloga

Dobrało nas w parę, ona lekarka 29lvl, ja kołchoźnik 33lvl. Ona zdjęcia z wakacji, Paryż, Grecja, narty we Włoszech a ja ledwo co wyjechałem na wakacje do Krakowa na 3 dni. Jak to zrobić żeby było między nami jednak fajnie w perspektywie czasu bo rozmawia nam się super ale chyba jest ta różnica klas, którą ona może nie zaakceptować. Czy kobietę może zainteresować mężczyzna co mniej zarabia? Dlaczego to się tak utarło że to ja mam mieć kasiore...
#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 144
  • Odpowiedz
@olsnienie:
Czego w sercu nie masz, tego w podróży nie znajdziesz.

Bądź otwarty na nowe rzeczy i nie wątp, że to Ty jesteś chodzącym milionem dolarów.
  • Odpowiedz
@olsnienie: bądź sobą i nie udawaj nikogo. Nie wstydź się tego, kim jesteś. Jeśli miałbyś na siłę udawać kogoś innego, lub stawać na rzęsach żeby tylko zaimponować jakiejś samicy, a przy tym ale się czuć - to to nie jest absolutnie tego warte. Już lepiej być samemu niż być z kimś na siłę - to zawsze prędzej czy później kończy się negatywnie.
  • Odpowiedz
  • 1664
@olsnienie: jest taka zasada że jak kobieta chce to jej nic nie przeszkadza - możesz być nawet bezdomny, biedny albo siedziec w więzieniu

a jak nie chce to jej wszystko będzie przeszkadzać i nawet Bezosa babka zostawiła dla gościa który jest zwykłym nauczycielem chyba xD
  • Odpowiedz
@olsnienie Może brak partnera przykrywany jest masowymi wyjazdami i babka wolałaby nawet mniej wyjeżdżać albo w tańsze miejsca, ale z tobą niż znów gdzieś sama? Nie wiesz tego, ale pewne jest, że lekarki często czują się samotne przez brak życia prywatnego spowodowany ogromem czasu przeznaczonego na naukę i niewolnicze praktyki oraz dyżury po zdanych studiach.

Skoro już się tobą zainteresowała to sama może chcieć się zaangażować, gdyż z wiekiem coraz trudniej poznać
  • Odpowiedz
@olsnienie: po pierwsze, nigdy nie pomagaj kobiecie w rozstrzygnięciu czy Ciebie nie chce (czyli nie poniżaj sam siebie). Po drugie, lekarki to często bardzo zdesperowane kobiety, znam takich masę. Od liceum w książkach non stop bo się trzeba uczyć, na studiach i po studiach to samo. Dodatkowo na studiach przewaga bab. Często nie mają czasu na żadne związki, a jak się obudzą to już jest z reguły za późno. Więc powodzenia,
  • Odpowiedz
Ja bym trochę zmienił podejście. Widzę, że założyłeś potencjalne zagrożenie jako duże, że się nie uda i pewnie tak jest, ale daj tej rzece płynąć samej, a nie próbuj w nią ingerować. Na zasadzie na ,,udo"-udo się lub nie udo, bez napalania się. Są szanse, że ona podziękuję sama jak zorientuję się, że sweterka guessa nie masz, ani oprawek korekcyjnych gucci i raczej grand hotel w sopocie odpada na weekend lub machnie
  • Odpowiedz
@olsnienie Czasem zdarzają się przypadki że kobieta z wyższych sfer zainteresuje się takim ludzkim śmieciem. Tak jak jest np w moim przypadku od 10 lat. Ale niestety jeżeli się jej nie dorówna to taka bajka szybko się skończy.
  • Odpowiedz