Wpis z mikrobloga

  • 1
@menel60 rekreacyjnie raczej bym nie polecał solo. Leczniczo blokuje gaba i zapewnia piękny, głęboki, nie przerywany sen. Ciekawy i dziwny lek takie lajtowe benzo. Relatywnie nie dawno odkryto, że.mozna go stosować w leżeniu GAD I SAD, domysnie stosowano go na bòl fantomowy i chyba ptsd. Pfizer długo miał fen lek na patencie pod nazwą liryca i kosztów nie małe pieniądze. Po wygaśnięciu patentu pełno jest zammienikow tanich jak apap. Ptaki
  • Odpowiedz
  • 1
@menel60 sama prega moim IMO nie ma sensu.. w połączeniu z innymi substancjami jakiś ma na pewno bo ba HR jest temat o predze, który ma setki ston xd ja się nie bawie w jakieś mega junkje rhkngs xd grzecznie lecznicze 3]00 mg dziennie
  • Odpowiedz
  • 1
@vincivinci123 jak pierwszy raz zjadłem chyba 400 na raz to odczułem efekt pozytywnej euforii ale tylko i wyłącznie za pierwszym większym ładunkiem. Na ulotce leku wspomniane wcześniej uczucie euforii jest skutkiem ubocznym hehe, no ale w sumie jak zjesz i nezt time #!$%@? za miesiąc to powinno być to samo. Ogólne to zajebisce zbija Coco , etc. Zjadasz mocniensza dawkę i się kładziesz do wyra
  • Odpowiedz
  • 1
Jeszcze jedna magiczna właściwosc to ujazmianie głodu alkoholowego i masy innych substancji, coś pięknego
  • Odpowiedz