Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: szkoda że odpisywałeś to co tu pokazałeś, bo kobiety nie lubią gdy ktoś reaguje jako ktoś hmm zawiedziony delikatnie ujmując. Wychodzi się wtedy na miękką osobę, na innych rynkach towarzyskich również.

Lepiej byłoby coś w stylu "Uff, co za ulga że ty to napisałaś. Ja nie chciałem Cię zasmucić, że od połowy randki poczułem że to nie to, ale chciałem być miły i przeczekać do lepszego momentu"

bez emotek żadnych
  • Odpowiedz
sposob bycia, styl zycia, chemia - pare centymetrow wzrostu i pare milimetrow kosci w szczece btw


@lukiwach997: W takich wątkach zawsze rozwala mnie to, że kiedy to chłop jest odrzucany, to najwięcej komentarzy (albo te najbardziej plusowane) sugerują, że kobiety lecą tylko na chadów, a kiedy to baba jest odrzucana, to jej piszą, żeby obniżyła wymagania xD

@SmugglerFan: Przeczytałam cały wątek i wydajesz się normalnym, fajnym gościem (w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: laska chciała się ruchać, ale niestety trafiła na fifloka i teraz rucha ją właściwa osoba. Prawidłowo xD


@folwarkzwierzecy: jakby się chciała ze mną ruchać to by się chciała znowu spotkać, typie

@SmugglerFan: szkoda że odpisywałeś to co tu pokazałeś, bo kobiety nie lubią gdy ktoś reaguje jako ktoś hmm zawiedziony delikatnie ujmując. Wychodzi się wtedy na miękką osobę, na innych rynkach towarzyskich również.


Lepiej byłoby coś w stylu
  • Odpowiedz
  • 1
@SmugglerFan: Przeczytałam cały wątek i wydajesz się normalnym, fajnym gościem (w przeciwieństwie do reszty komentujących xD), niektórzy niestety mają pecha, że nie mogą trafić na pasującą osobę. Może masz jakiś specyficzny sposób bycia, może jesteś spokojny, a trafiasz na same dziewczyny szukające dynamiczniaków czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@choochoomotherfucker: w sumie źle świadczy o tym, że tu w ogóle postuję. Nie wiem na co liczę
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: To, że nie była ona tobą zainteresowana może wynikać z wielu przyczyn. To, że nie byłeś dla niej atrakcyjny fizycznie to jedna z nich ale nie tylko. Jest też coś takiego jak charyzma. Nie da jej się nauczyć. Albo ją masz albo nie. Może tego zabrakło u ciebie? Nie oznacza oczywiście, że nie warto się rozwijać i być lepszą wersją siebie. Warto też próbować. Mnie jednak zastanawia inna kwestia. Jeśli
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: jak mówi Ci że nie ma chemii to nie błagaj jej o szanse bo tylko się ośmieszasz

@Maxior99: Gdzie błagam o jakieś szanse? xdd

@SmugglerFan: zglos sie - wyszkole cie w jeden ksiezyc

No jak wyszkolisz?

Jest też coś takiego jak charyzma. Nie da jej się nauczyć. Albo ją masz albo nie. Może tego zabrakło u ciebie?

@Alladyn777: No o tym w sumie piszę. To jest ta
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: jako oski już ci piszę co się wydarzyło - nie byłeś zły ale poznała kogoś fajniejszego
zdarza się naprawdę każdemu i wiadomo że nie jest to nic przyjemnego ale na siłę nie ma co - nie chce to trudno, nie ma co dopytywać co nie pasuje
nie zrażaj się, umawiaj się dalej bo baby naprawdę są różne, niektóre stwierdzą że to nie to, niektóre będą się ruchać na 1 spotkaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: jako oski już ci piszę co się wydarzyło - nie byłeś zły ale poznała kogoś fajniejszego

zdarza się naprawdę każdemu i wiadomo że nie jest to nic przyjemnego ale na siłę nie ma co - nie chce to trudno, nie ma co dopytywać co nie pasuje

nie zrażaj się, umawiaj się dalej bo baby naprawdę są różne, niektóre stwierdzą że to nie to, niektóre będą się ruchać na 1 spotkaniu
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: a masz pewność, że spotyka sie/pisze tylko z Tobą?
Rynek jest taki że kobieta dostaje kilkadziesiąt zaproszeń na randkę tygodniowo więc mało prawdopodobne by tylko z Tobą pisała...
  • Odpowiedz