Wpis z mikrobloga

najwięcej problemów z tym serialem mają ludzie, którzy widzą w jego postaciach zbyt dużo własnych przywar


@mlodir: amen.
Ludzie generalnie oceniają filmy według tej samej skali. Dzieło oscarowe potrafią stawiać w jednym rzędzie z głupią amerykańską komedią na odmóżdżenie lub inną polską komedią z Karolakiem.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że najwięcej problemów z tym serialem mają ludzie, którzy widzą w jego postaciach zbyt dużo własnych przywar.


@mlodir: nie wiem, być może jesteś starszy albo obracasz się w innym gronie, ale sranie zakompleksionych Polaków na własny kraj naprawdę osiąga rozmiary niespotykane w żadnym kraju, to robi się już męczące.

Mówię to jako bananowy zoomerek wychowany na liberalnego i "nowoczesnego", który ćwierć dzieciństwa spędził za granicą i zwiedził połowę świata.
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: na ten serial narzekają głównie ludzie o mentalności, która jest w tym serialu wyśmiewana. A co, wolisz kolejny durny romcom z Karolakiem? Ja nie. 1670 się wyłamuje wśród obecnie wychodzących polskich komedii i przede wszystkim to jest mockument. Wszystko ma być wyolbrzymione i tego się nie traktuje na serio. Jak ktoś się o to sra, cóż... jego problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia konfiarz się zesrał pewnie bo się śmieją z religii i papieża xD nie oglądałem nawet tego tylko jakieś urywki widziałem, ale mnie śmieszy że zawsze jak ktoś hejtuje ten serial to jest to konfiarz albo pisowiec xDDD
  • Odpowiedz
xD niezmiernie mnie śmieszy bol dupy o ten serial zgorzkniałych smutnych tetrykow, którzy nie wytrzymują, że komuś się coś podoba xD


@naganiaczherculesa: ale to jest w tym zajebiaszcze, sezon się skończył a cały czas dostarcza bekę takich ciućmoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ajlepsze co przydarzyło się polskiej kinematografii od lat


@elperson: no nie gadaj był jeszcze smoleńsk, kilka części 360dni i twórczość Patryka Vegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz