Wpis z mikrobloga

#torrent hej, mirki. szukam od dawna kilku starszych, polskich filmów do ściągnięcia w 1080p, m.in. Dług (1999) i Jesteś Bogiem (2012). niestety, ale z publicznych zasobów wszystko leży i nawet real-debrid nie pomaga. czy jest szansa znaleźć te tytuły na jakichś zamkniętych stronach, a jeśli tak, to czy ktoś jest w stanie poratować zaproszeniem? mogę również kupić dostęp, ale musiałbym mieć pewność, że w/w tam znajdę, bo ze świeższymi wydaniami nie mam żadnego problemu. ;-)
  • 13
  • Odpowiedz
@prezes92k Tak jak w reszcie wymienionych przeze mnie trackerów :]
Mnie interesuje ile OP jest skłonny zapłacić za takiego zapa.
Ilość ostatniego spamu na tagu w temacie zapów jedynie podkręca temat.
  • Odpowiedz
@l33twannabe: oba te filmy w 1080 są trudno dostępne (chyba tylko na pte są oba i nadal seedowane) ale już w 720 trochę tego jest na streamowych stronach (z których też da się pobierać np wtyczkami do przeglądarki)
  • Odpowiedz
  • 0
@dumpmuzgu: ile mogę zapłacić? z mojej perspektywy, czyli czysto subiektywnie...

nie jestem zdesperowany, bo dostęp do wszystkich nowości mam z pełną prędkością. problemem są starsze produkcje, z których kilku w moich zbiorach brakuje. z drugiej strony, jeśli tracker będzie dobry, to mógłbym się w pełni przerzucić na taką opcję, rezygnując choćby z real debrid.

na IPT widziałem, że nie ma zaproszeń, ale za donejta 20$ można wykupić sobie dostęp vip, więc
  • Odpowiedz