Wpis z mikrobloga

Jakiego zagranicznego brokera giełdowego z szeroką bazą ETF i niskimi kosztami polecacie?
Aktualnie z Degiro mam problemy - wysłałem im 5k z miesiąc temu i dalej nie mam zaksięgowanej kasy co jest już drugim razem więc chyba zrezygnuję z nich bo to parodia a na moje maile odpowiadają zlewczo i mają to w dupie.
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
@jednakenergetyk: Oni tam zmieniali konto do wpłat niedawno, jesteś pewien, że posłałeś na dobry numer konta? Lipne jest to, że w normalnie im to księguje się aż 3 dni w normalnych warunkach.

@olcayn Jest jakiś sensowny broker co księguje wpłaty instant np z revolut?
  • Odpowiedz
żydki z paypala pewnie biora dużo fufu za przewalutowanie, a jakie kursy ma xtb?


@Mazowia: przed potwierdzeniem transakcji zaznacz, że ma być w USD i nie chcesz ich przewalutowania, to pójdzie przewalutowanie przez revoluta a nie paypala
  • Odpowiedz
@olcayn: wiadomo im więcej tym lepiej, XTB już używam ale wolę mieć alternatywę bo sporo
@Mazowia kasę im wysłałem 3 marca a info o zmianie konta dostałem 22 marca więc powinni to ogarnąć tak czy inaczej. Poprzedni przelew też księgowali mi ponad 2 tygodnie i dopiero po mojej interwencji ogarneli więc coś mają #!$%@?
  • Odpowiedz