Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw prawda u Buddzie. Historia capi z kilometra, ale wiadomo pozytywna mordeczka, rzuci ułamek na cele charytatywne no i stary TWORZYMY HISTORIE (jego portfela). Większość to łyka. No ale wałków, które ciężko udowodnić jest mnóstwo chociażby historia Krzysztofa Porowskiego, którą niedawno przedstawiał Stanowski.
ale zróbmy, krótkie podsumowanie kariery buddy

-Ojciec podobno był żulem i umiera na ławce. Ale w wyszukiwarce grobów z Krakowa nie pokazuje się żaden Labudda.
-Gdy ma 16 lat wyjeżdża do pracy na wakacje do Anglii. Kłamie, że ma 18 lat i nikt tego nie sprawdził.
-Na 18 urodziny mama wyrzuca go z domu. Kilkanaście lat wcześniej mieli wypadek samochodowy w którym ginie jego babcia (w wyszukiwarce cmentarza wyskakuje jakaś Halina Labudda zm. 14.02.2004) a mama od tego momentu ma coś z głową. Tak więc wychodzi na to, że jest to osoba chora psychicznie, ale mimo to Budda nie utrzymuje z nią kontaktu bo ma do niej żal.
-Brat buddy idzie do więzienia "bo zaszedł za skóre bardzo wpływowemu człowiekowi"
-Budda idzie do pracy na słuchwce w Orange i dostaje nagrodę za najlepszego sprzedawce. Chwile później zostaje zwolniony bo wyszło na jaw, że bez żadnych skrupułów wciskał ludziom kit i kłamał w sprawie przedstawianej oferty.
-Bierze w leasing supre mimo, że ledwo go na nią stać. Ale jakoś tak przypadkiem wychodzi, że znajomi zechcieli ją od niego wypożyczać i tak narodziła się wypożyczalnia samochodów. Wszystko to robi 19 latek z patologii, bez doświadczenia i know-how.
-Crossy z top youtuberami mimo, że jego kanał jest mały.
-Z bratem, który wcześniej siedział w pace otwiera firme z fotowoltaiką, wiadomo teraz są wielkimi biznesmenami, wszystko jest możliwe, sky is the limit. Niestety brat oszukuje go na 1,5 mln zł i od tej pory Budda już nie utrzymuje kontaktu z nikim ze swojej rodziny.
-Współpraca z podejrzanym (mafioza?) gościem z Pruszkowa Mariuszem Olejnikiem aka padre Jose kolekcjoner
-Współpraca z oszustem MGP Garage.

To tak na szybko z ogólnodostępnych faktów. Ale pewnie sporo rzeczy by jeszcze wyszło jakby jacyś osintowcy się zainteresowali i pogrzebali głębiej.

#polskiyoutube #famemma #budda #osint #scam #youtube



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bardzo dobry wpis i kompletnie się pod nim zgadzam. Problemem tu jest głupota lub jak to się mówi łatwowierność ludzi.
Przeciętny Polak/fan buddy do szczęścia potrzebuje naprawdę niewiele i woli usłyszeć historie, ze wszystko się da niż wgłębić się i poszukać faktów.
Nie wymagaj od społeczeństwa które z dnia na dzien zapomniało o „pandemii” na rzecz ukraińskich uchodźców.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wybijal sie glupimi filmikami typu wrzucanie 10k do puszki wospu, ale w oficjalnych komunikatach okazuje sie, ze nie bylo nigdy puszki z taka iloscia hajsu w ten dzien w Krk
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw prawda u Buddzie

Nie wyjdzie bo komentery zdechlo. Jak wykopki zrobia research i jakis konop to podpierdzieli to moze, inaczej bym na nic nie liczyl
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Piękna historia łysego Sebka który chciał i dał radę,sky is the limit.Mi się udało ty też możesz,ty a ty co podważasz historie? to jesteś zawistny polaczek robiący za 4k w magazynie w kołhozie.

Strasznie jestem uczulony na takie populizmy i #!$%@?.Najgorsze jest to że to wzór dla niektórych młodych ludzi,wchłaniają tą dziurawą historie,kłamstwa,styl życia a z rzeczywistością to nie ma za wiele wspólnego.

Tak duże pieniądze,szybko w takim młodym wieku
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak się składa, że sam dwa lata pracowałem w Orange na handlówce (co bardzo dobrze wspominam) i nie sądzę żeby ktoś kto wciskał bajki klientom miał szansę dostać jakiekolwiek wyróżnienie bo po 1 za bardzo takich wyróżnień nie ma ,(w sensie bywały sezonowe akcję typu wchodzimy z ofertą X i Ci co w pierwszy miesiącu będą najlepsi dostają jakieś premie czy nagrody rzeczowe, ale wyróżnienia typu "najlepszy sprzedawca" raczej nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: często jest tak, że ktoś kto za młodu trafi do więzienia i ma łeb na karku, to po wyjściu staje się magicznie milionerem xD Identyczny życiorys zaliczył M. Świtalski twórca biedronki, eurocash i żabki https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_%C5%9Awitalski

Od drugiego roku życia wychowywał się w różnych domach dziecka, najdłużej w domu prowadzonym przez zakonnice w Szamotułach. Skończył 2-letnią szkołę zawodową w zawodzie hydraulika. Następnie, jako uczeń 2. klasy poznańskiego Technikum Budowlanego, został aresztowany
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: typa bardzo słabo kojarzę, w zasadzie wiem o nim tyle co przeleciało na wykopie podczas lurkowania oraz z jednego odcinka "duży w maluchu". Cała ta jego historia brzmiała jak jeden wielki farmazon, zresztą stwierdziłem później że kanał "duży w maluchu" to przede wszystkim miejsce gdzie wiele gwiazd i gwiazdeczek ma okazję się wybielić lub poprawić swój wizerunek (farmazonów było tam więcej, odpuściłem sobie ten kanał.... ).
Do brzegu: sprawdziłem kilka
  • Odpowiedz
@kloner11

@bdg-bro: Jego nie ma sensu sprawdzac, Aleksandra Krcha- na nią są zarejestrowane działalności


No i to już śmierdzi... Wiadomo sami uczciwi na dupy zakładają biznesy. Znajomy działający w branży energetycznej tak samo wszystko na żonę, że względu na długi z dawnych lat.
  • Odpowiedz
  • 1
Najbardziej nie potrafię zrozumieć jego gadania o byciu bananem. Niby nie jest ale jednak...
Na filmie opowiadał że samochód wziął na firmę kolegi brata i nie spłacał tego, a że kolega brata go tam lubił to już przymknął na to oko. I nie powiecie mi że to nie jest bycie bananem i w czepku urodzonym. Poza tym samo to ze w tak młodym wieku już miał takie znajomości że ludzie mu pożyczali
  • Odpowiedz
  • 0
@Grovegod czyli jeśli w 2014 roku kopałem btc na kompie i teraz mam dzięki temu miliony to jest to wałek czy dziedziczenie?
@natazS pożyczali mu fury bo to atencyjne #!$%@? I byli oznaczani co dawało im follow na insta.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Ile jest takich co np. kupili btc w 2014 roku i trzymali je na portfelu do samej górki ? Tutaj jest totalnie inny case. Chłop opowiada historie, które się po prostu nie spinają, a za jakiego początki opowiada jakiś szemrany chłop z półświatku. Ewidentnie za tym youtuberkiem od początku stoi sztab ludzi odpowiadających za jego historię i poczynania. Na pewno typ się tak szybko wziął z niczego i jeszcze jest
  • Odpowiedz